Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Zderzenie dwóch aut - jedna z kierujących trafiła helikopterem do szpitala
Fot. Facebook / Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie
Zdjęcie 2 z 2
Poprzednie
Udostępnij
Reklama