Strona główna Kamieńsk GROŹNY WYPADEK NA DW 484. DWIE OSOBY W SZPITALU!

GROŹNY WYPADEK NA DW 484. DWIE OSOBY W SZPITALU!

W sobotni wieczór (11 marca) na drodze wojewódzkiej 484 w Szpinalowie doszło do groźnego wypadku samochodowego. 22-letnia mieszkanka gminy Kamieńsk wyjeżdżając z drogi wewnętrznej, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącej osobówce, w wyniku czego doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Dwie osoby zostały poważnie ranne.

Zarówno sprawczyni wypadku, jak i jej pasażer odnieśli liczne obrażenia. Zostali oni przewiezieni do szpitala. 28 – letni kierowca drugiego pojazdu był trzeźwy, nie odniósł też obrażeń. Stan trzeźwości sprawczyni będzie wiadomy po przeprowadzonych badaniach krwi – relacjonuje asp. Agnieszka Kropisz.

Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratora przeprowadzili szereg czynności procesowych, mających na celu ustalenie dokładnych okoliczności wypadku. W wyniku prowadzonych działań ruch pojazdów na drodze wojewódzkiej między Kamieńskiem a Bełchatowem był utrudniony przez kilka godzin. Policjanci po raz kolejny apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Nadmiar szczególnej ostrożności na drodze nie jest błędem. Niedopuszczalny natomiast i często tragiczny w skutkach jest brak rozwagi. Nie zapominajmy, że bezpieczeństwo na drodze zaczyna się od nas – kończy asp. Agnieszka Kropisz.

fot. KPP Radomsko
fot. KPP Radomsko

Komenatrze

Polecamy!

Z TALLINA WRÓCIŁ Z MEDALEM. ĆWICZY W STRZELNICY SPORTOWEJ W SULMIERZYCACH

Wiktor Blada z Wolicy w gminie Kleszczów, wrócił z Mistrzostw Europy z brązowym medalem. Wywalczył go w kategorii juniorzy, wraz z dwójką kolegów, startując w konkurencji pistolet pneumatyczny na 10 m. To wielki sukces młodego pistoleciarza, na co dzień szlifującego swoje umiejętności na Strzelnicy Sportowej w Sulmierzycach.

SOŁTYSI DOCENIENI ZA TRUD I ZAANGAŻOWANIE

O tym, że sołtysi pełnią ważną rolę w życiu lokalnej społeczności nikogo przekonywać nie trzeba. Wie to również i bardzo docenia ich zaangażowanie wójt...

NIE USTĄPIŁ PIERWSZEŃSTWA, SKASOWAŁ WÓZ

Do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło 31 marca, w Pajęcznie, na skrzyżowaniu ul. Długiej z ul. Okólną. Na szczęście nikt nie odniósł...

POWOŁALI MDP I DYSKUTOWALI O ORGANIZACJI JUBILEUSZU JEDNOSTKI

W całym regionie odbywają się walne zebrania sprawozdawcze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Takowe miało miejsce także w Makowiskach, w gminie Pajęczno. Zarząd wraz z członkami...

WJECHAŁ NA TORY, GDY PODNOSIŁY SIĘ ROGATKI. ZAPŁACI WYSOKI MANDAT!

Niecierpliwość nie popłaca! Przekonał się o tym 68-letni kierowca w Oleśnie, który zignorował sygnalizator świetlny i wjechał na przejazd kolejowy, gdy podnosiły się rogatki....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ