Strona główna Prezentacje GWIAZDY na XV Europejskim Forum Gospodarczym - Łódzkie 2022!

GWIAZDY na XV Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkie 2022!

Zobacz, kto poprowadzi wykłady i panele dyskusyjne.

Zbliża się najważniejsze wydarzenie gospodarcze w województwie łódzkim. Na uczestników czeka ponad 45 paneli dyskusyjnych oraz 200 ekspertów i 100 partnerów gotowych, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Tegoroczną edycję uświetnią wybitni goście, światowej klasy naukowcy, przedsiębiorcy i praktycy biznesu, uznani specjaliści w swoich dziedzinach, m.in. Marek Kamiński, Daniel Sieberg, Jerzy Engel czy Roman Polko. Sprawdź, co jeszcze kryje się w programie XV Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2022!

Co roku do Łodzi przybywają setki przedsiębiorców, naukowców, inwestorów, przedstawicieli sektora finansowego i administracji, aby przez trzy dni dyskutować, prezentować koncepcje, szukać synergii i wypracowywać nowe strategie. W dniach 14-16 grudnia po raz piętnasty spotkamy się, aby spojrzeć na perspektywy regionu i kraju.

Podczas EFG będziemy rozmawiać o sytuacji przedsiębiorców, którzy od ponad dwóch lat funkcjonują w sytuacji nadzwyczajnej oraz o wspólnych problemach i potrzebach. Oczywiście także o rozwiązaniach, które dzięki zaangażowaniu różnych sektorów przyczynią się do rozwoju naszego województwa.

Zapraszamy na przegląd najciekawszych paneli dyskusyjnych.

Być kim chcę! Zaprojektuj samego siebie – warsztaty motywacyjno-rozwojowe dla młodzieży z Markiem Kamińskim

Podróże w głąb siebie są równie ważne, co odhaczanie kolejnych punktów na mapie świata. Wie o tym Marek Kamiński, który jako pierwszy człowiek na świecie zdobył dwa bieguny w ciągu jednego roku. Czerpiąc z doświadczeń zdobytych w wyprawach polarnych, stworzył Metodę Biegun, która dzięki pięciu prostym krokom, pomaga spełniać marzenia i cele.

Sławny podróżnik pokaże młodzieży, jak radzić sobie z niepewnością otaczającego świata, z lękami przyszłości, samooceną dzięki narzędziom projektowania samego siebie.

Kiedy i gdzie? 

14 grudnia, godz. 10.30, Hotel VH Andel’s Łódź

Więcej o autorskiej metodzie Biegun, zbudowanej na bazie ekstremalnych doświadczeń z krańców świata i aktualnej wiedzy psychologicznej, można dowiedzieć się podczas wykładu motywacyjnego „Potęga odporności”, który odbędzie się 14 grudnia o godzinie 12.00.

Marketingowa siła futbolu z Jerzym Engelem

Sport i biznes zawsze idą ze sobą w parze, a dyscypliną, która od zawsze elektryzuje widzów i generuje największe zyski dla sponsorów, jest oczywiście futbol. Dlatego porozmawiamy o tym, co drużyny piłkarskie mogą zrobić dla regionu, a region dla drużyn piłkarskich. W panelu wezmą udział Jerzy Engel, selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski w latach 2000-2002, wybitny światowy ekspert z dziedziny zarządzania i marketingu Robert Kozielski oraz szefowie dwóch największych łódzkich klubów piłkarskich – Widzewa i ŁKS.

Kiedy i gdzie? 

14 grudnia, godz. 18.15, Hotel VH Andel’s Łódź

ABC biznesu z Danielem Siebergiem

Masz głowę pełną marzeń oraz ambicji i myślisz o tym, żeby spróbować swoich sił w świecie biznesu, jednak nie wiesz, od czego zacząć? Wykład motywacyjny Daniela Sieberga będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Na Europejskim Forum Gospodarczym pasjonat nowoczesnych technologii i wieloletni współpracownik technologicznych gigantów Google i Huawei opowie o tym, co trzeba zrobić, aby założyć własną firmę i odnieść sukces.

Kiedy i gdzie? 

15 grudnia, godz. 14.00, Hotel VH Andel’s Łódź

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o bezpieczeństwie z Romanem Polko

Mówi się, że bezpiecznie to już było… Ale czy to prawda? Masz okazję się przekonać, uczestnicząc w wykładzie generała Romana Polko, niekwestionowanej legendy polskiego wojska i dwukrotnego dowódcy elitarnej jednostki specjalnej GROM. Z jego wystąpienia dowiesz się, jak długo potrwa wojna w Ukrainie i jakie są scenariusze jej rozwoju, dlaczego NATO wygrywa tę wojnę, choć do niej nie przystąpiło oraz czy i dlaczego możemy czuć się bezpieczni.

Kiedy i gdzie? 

15 grudnia, godz. 17.30, Hotel VH Andel’s Łódź

Uroczysta gala

Zwieńczeniem EFG będzie gala Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”. Poznamy najprężniej działające firmy regionu, które dzięki osiąganym wynikom mogą stać się wzorem dla innych.

Tegoroczne nagrody będą przyznawane w 6 kategoriach:

  • Świadomi w biznesie – Nagroda Publiczności
  • Debiut Roku
  • Sukcesja z sukcesem
  • Łódzkie zaprogramowane na przyszłość
  • Międzynarodowy sukces
  • „Biznes na PLUS” – Nagroda Zarządu Województwa Łódzkiego

Na zakończenie obejrzymy BRA Day, czyli wyjątkowy pokaz mody, którego ideą jest promowanie profilaktyki raka piersi. Wystąpi też zespół De Mono.

Galę poprowadzą Agata Konarska i Tomasz Kammel.

Kiedy i gdzie? 

15 grudnia, godz. 19.00, Hotel VH Andel’s Łódź

Udział w XV Forum Gospodarczym – Łódzkie 2022 jest całkowicie bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Nie pozwól, aby ominęło Cię wydarzenie z tak bogatym programem.

Już dziś zarezerwuj miejsce na https://forum.lodzkie.pl/.

 

 

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Partnerem głównym Forum jest Regionalny Fundusz Rozwoju Województwa Łódzkiego Sp. z o.o.

Komenatrze

Polecamy!

OBYWATEL UKRAINY ODPOWIE ZA KRADZIEŻ ROZBÓJNICZĄ

Policjanci z Wielunia zatrzymali 38-letniego obywatela Ukrainy podejrzanego o kradzież rozbójniczą w jednym z miejscowych marketów. Mężczyzna próbował wynieść ze sklepu produkty drogeryjne. Teraz...

PĘDZIŁ 104 KM/H W TERENIE ZABUDOWANYM. STRACIŁ PRAWO JAZDY!

Na trzy miesiące stracił prawo jazdy 59-letni mieszkaniec Wójcina (gm. Łubnice), który w miniony weekend został zatrzymany do kontroli przez patrol kępickiej drogówki. Ponadto...

JAKOŚĆ I PROFESJONALNA POMOC – NOWA WYPOŻYCZALNIA JUŻ OTWARTA

Jeśli planujesz remont, budowę lub pracę ogrodowe, na pewno potrzebujesz odpowiedniego sprzętu. Nie każdy jednak ma własne narzędzia, a ich kupno może być kosztowne i nieopłacalne, zwłaszcza jeśli potrzebujesz ich tylko na krótki czas. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług wypożyczalni, takiej jak Perfect Dom.

MATKA Z CÓRKĄ PŁACIŁY KRADZIONĄ KARTĄ. GROZI IM 10 LAT WIĘZIENIA!

Kilka dni temu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu przyjęli zawiadomienie o kradzieży karty bankomatowej. Mężczyzna poinformował wówczas, że bank zarejestrował w międzyczasie...

NIELETNI BAWILI SIĘ W PODPALANIE PUSTOSTANÓW. STANĄ PRZED SĄDEM

Pomiędzy końcem kwietnia a pierwszą połową maja doszło w Wieluniu do serii pożarów pustostanów.  Zdarzenia miały miejsce w tej samej części miasta, na ul....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ