Strona główna Kępno HANDLOWALI NARKOTYKAMI NA BOISKU? TRZECH MĘŻCZYZN ZATRZYMANYCH

HANDLOWALI NARKOTYKAMI NA BOISKU? TRZECH MĘŻCZYZN ZATRZYMANYCH

W sobotni wieczór (29 października) podczas patrolowania miejsc gromadzenia się młodzieży, funkcjonariusze Zespołu ds. Nieletnich zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie znaczną ilość marihuany, haszyszu oraz amfetaminy. Teraz o przyszłości mężczyzn zdecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w Kępnie na terenie boiska sportowego SP nr 1 przy ulicy Sienkiewicza. Najmłodszy z zatrzymanych ma zaledwie 25 lat, to mieszkaniec gminy Trzcinica. Mundurowi znaleźli przy nim haszysz i marihuanę o łącznej wadze prawie jednego grama. Drugi z mężczyzn to 41-letni mieszkaniec Kępna, który posiadał przy sobie amfetaminę o wadze 1,15 grama.

Mężczyznom zostanie najprawdopodobniej postawiony zarzut posiadania ośrodków odurzających, za co grozi kara do lat trzech pozbawienia wolności. Większych problemów może spodziewać się ostatni z zatrzymanych.

Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. 39-letni mieszkaniec Kępna, posiadał przy sobie środki psychoaktywne w postaci amfetaminy, marihuany, haszyszu. Wszystko o łącznej wadze ponad 42 gramów – informuje st. sierż. Rafał Stramowski, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie.

Niewykluczone, że 39-latkowi zostanie postawiony zarzut posiadania znaczniej ilości narkotyków, za co może mu grozić nawet do 10 lat więzienia. Z informacji, które udało nam się uzyskać, wynika, że ze względu na wieczorową porę zatrzymania, żadnemu z mężczyzn nie zostaną postawione zarzuty handlu narkotykami.

fot. KPP Kępno
fot. KPP Kępno

Komenatrze

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ