Strona główna Sokolniki JECHAŁA BEZ ŚWIATEŁ I ZAPIĘTYCH PASÓW. MIAŁA PONAD DWA PROMILE

JECHAŁA BEZ ŚWIATEŁ I ZAPIĘTYCH PASÓW. MIAŁA PONAD DWA PROMILE

Podczas kontroli drogowej, 14 lutego w Walichnowach, wieruszowscy policjanci zatrzymali kierującą volkswagenem golfem, 45-letnią mieszkankę powiatu wieruszowskiego.
Przy ulicy Traktorowej, przed godziną 16:00, mundurowi zwrócili uwagę na samochód marki Volkswagen Golf, który poruszał się bez włączonych świateł.
– Jak się okazało sprawcą tego wykroczenia była kierująca, 45-letnia mieszkanka powiatu wieruszowskiego, która nie korzystała z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy – informuje asp. Piotr Siemicki, rzecznik KPP w Wieruszowie.
– Funkcjonariusze drogówki wyczuli od kontrolowanej kobiety woń alkoholu. Badanie policyjnym alkomatem wykazało u niej ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie.
Policjacni zatrzymali 45-latce uprawnienia do kierowania pojazdami. Grozi jej wysoka grzywna, kara do dwóch lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Odpowie również za popełnione wykroczenia drogowe.

Komenatrze

Polecamy!

Z TALLINA WRÓCIŁ Z MEDALEM. ĆWICZY W STRZELNICY SPORTOWEJ W SULMIERZYCACH

Wiktor Blada z Wolicy w gminie Kleszczów, wrócił z Mistrzostw Europy z brązowym medalem. Wywalczył go w kategorii juniorzy, wraz z dwójką kolegów, startując w konkurencji pistolet pneumatyczny na 10 m. To wielki sukces młodego pistoleciarza, na co dzień szlifującego swoje umiejętności na Strzelnicy Sportowej w Sulmierzycach.

SOŁTYSI DOCENIENI ZA TRUD I ZAANGAŻOWANIE

O tym, że sołtysi pełnią ważną rolę w życiu lokalnej społeczności nikogo przekonywać nie trzeba. Wie to również i bardzo docenia ich zaangażowanie wójt...

NIE USTĄPIŁ PIERWSZEŃSTWA, SKASOWAŁ WÓZ

Do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło 31 marca, w Pajęcznie, na skrzyżowaniu ul. Długiej z ul. Okólną. Na szczęście nikt nie odniósł...

POWOŁALI MDP I DYSKUTOWALI O ORGANIZACJI JUBILEUSZU JEDNOSTKI

W całym regionie odbywają się walne zebrania sprawozdawcze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Takowe miało miejsce także w Makowiskach, w gminie Pajęczno. Zarząd wraz z członkami...

WJECHAŁ NA TORY, GDY PODNOSIŁY SIĘ ROGATKI. ZAPŁACI WYSOKI MANDAT!

Niecierpliwość nie popłaca! Przekonał się o tym 68-letni kierowca w Oleśnie, który zignorował sygnalizator świetlny i wjechał na przejazd kolejowy, gdy podnosiły się rogatki....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ