Strona główna Bez kategorii KACZYŃSKI ODWIEDZI SIERADZ. WSZYSTKIE INNE WYDARZENIA W TEATRZE ODWOLANE

KACZYŃSKI ODWIEDZI SIERADZ. WSZYSTKIE INNE WYDARZENIA W TEATRZE ODWOLANE

Jarosław Kaczyński, Prezes Prawa i Sprawiedliwości kontynuuje swój objazd po Polsce. W ten weekend odwiedzi m.in. Sieradz. Według wstępnie przekazanych informacji, spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim odbędzie się w niedzielę, w Teatrze Miejskim. Rozpoczęcie planowane jest na godz. 12:00.

Prezes PiS twierdzi, że nikt tak dobrze nie opowie Polakom o dokonaniach rządu Zjednoczonej Prawicy, jak właśnie politycy tej formacji.

Informacja o przyjeździe Prezesa PiS do Sieradza wywołała niemałe zamieszanie. Dlaczego? Okazało się, że tego dnia władze Sieradzkiego Centrum Kultury odwołały wszystkie pokazy filmowe oraz teatralne. Lokalni działacze Platformy Obywatelskiej uważają, że to nie przypadek.

PiS nakazał odwołać zaplanowane na najbliższą niedzielę w sieradzkim teatrze wydarzenia dla dzieci. (…) Setki zawiedzionych dzieci i ich rodziców – nieważne. Liczy się prezes – komentują przedstawiciele PO.

To niejedyna wizyta Jarosława Kaczyńskiego w tej części kraju. Dzień wcześniej, o godz. 17:00, podobne spotkanie ma odbyć się w auli Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Częstochowie. Prezes PiS odwiedzi sympatyków także w Pabianicach. Tę wizytę zaplanowano w niedziele o godz. 16:00, w lokalnej sali OSP.

Komenatrze

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ