Strona główna Wiadomości z regionu KOBIETA ZAATAKOWANA OSTRYM NARZĘDZIEM. W CIĘŻKIM STANIE TRAFIŁA DO SZPITALA

KOBIETA ZAATAKOWANA OSTRYM NARZĘDZIEM. W CIĘŻKIM STANIE TRAFIŁA DO SZPITALA

Dzisiejszego poranka (17 listopada) na boisku Szkoły Podstawowej nr 1 w Wieruszowie lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Służby zostały wezwane, gdyż 51-letnia kobieta została zaatakowana w mieszkaniu ostrym narzędziem, najprawdopodobniej nożem. Jej stan określany jest jako ciężki.

Według medialnych doniesień kobieta doznała wielu ran kłutych. Po udzieleniu jej pierwszej pomocy przez Zespół Ratownictwa Medycznego 51-latka została przetransportowana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Sieradzu.

Wieruszowscy policjanci potwierdzają, że dziś przed godz. 6:00 interweniowali w sprawie uszkodzenia ciała 51-letniej kobiety na osiedlu Fabryczna. Dla dobra sprawy nie chcą jednak komentować pozostałych doniesień.

W związku z tą sprawą zatrzymany już został 41-letni mężczyzna. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratura pracują na miejscu zdarzenia w celu wyjaśnienia dokładnych jego okoliczności – mówi kom. Kamil Ostrycharz. 

fot. Polska Policja
fot. Polska Policja

Komenatrze

Polecamy!

DILER ZATRZYMANY. MIAŁ PRZY SOBIE M.IN. MEFEDRON I METAMFETAMINĘ

Kryminalni z sieradzkiego wydziału narkotykowego wpadli na trop 30–latka, którego podejrzewali o nielegalny handel środkami psychoaktywnymi. Kierowca BMW przyjeżdżał na teren powiatu poddębickiego, gdzie...

LUDZIE NIE CHCĄ KOPALNI KAMIENIA POD BOKIEM

Mieszkańcy Niwisk Dolnych stanowczą sprzeciwiają się dalszemu wydobyciu kamienia z pobliskiej kopalni. Liczą, że właścicielowi nie uda się przedłużyć koncesji, ani uzyskać zmian  w...

NOWY SOR JUŻ DZIAŁA. PACJENCI OCZEKUJĄ TAKŻE NOWEGO PODEJŚCIA…

Dopiero co oddany do użytku Szpitalny Oddział Ratunkowy w Wieluniu, w nowej lokalizacji, już przyjmuje pierwszych pacjentów. Informacje o coraz wyższym standardzie wieluńskiego szpitala wywołują skrajne komentarze. Są tacy którzy bezkrytycznie doceniają starania władz powiatu i dyrekcji. Inni zaś zwracają uwagę na fakt, że najważniejsza jest kadra, a nie sprzęt czy nowe mury. Jedni i drudzy mają trochę racji, bo obie sfery są ważne, a szczególnie ta druga wymaga dużej poprawy.

HARMONOGRAM NABORÓW WNIOSKÓW NA LATA 2021-2027

Niedawno przyznano Łódzkiemu dotacje unijne w wysokości 2 mld 745 mln euro w ramach już czwartej perspektywy na lata 2021-2027. Nasz region otrzyma kwotę...

UKRADLI ŁYŻKĘ OD MINIKOPARKI. GROZI IM 5 LAT WIĘZIENIA!

Na początku marca mieszkaniec Lgoty Wielkiej zgłosił na policję, że ktoś ukradł mu z posesji łyżkę do minikoparki. Stratę wycenił na 1500 zł. W...
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ