Strona główna Wiadomości z regionu MATKA I CÓRKA ZGINĘŁY NA MIEJSCU. JEST OFIACJALNY KOMUNIKAT POLICJI

MATKA I CÓRKA ZGINĘŁY NA MIEJSCU. JEST OFIACJALNY KOMUNIKAT POLICJI

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na leśnym odcinku drogi w Bieżeniu, pod Wręczycą Wielką, w powiecie kłobuckim.

39-letnia matka i jej 14-letnia córka zginęły na miejscu. Syn kobiety, 21-latek, w ciężkim stanie, został odtransportowany do szpitala. Młody człowiek wciąż walczy o życie.

To było piątkowe popołudnie, 28 października.

Rodzina wracała z zakupów marketowych. Z dotąd nieustalonych przyczyn nissan, którym podróżowali wylądował na drzewie. W wyniku wypadku wszyscy zostali zakleszczeni w samochodzie, prowadzonym przez 21-latka.

A tak wersję zdarzeń przedstawia rze

cznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku aspirant Joanna Wiącek-Głowacz:

„W piątek, 28 października o godzinie 17:45, oficer dyżurny z kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, na drodze powiatowej przebiegającej przez las, pomiędzy miejscowościami Wręczyca Wielka a Borowe. Na miejsce skierowano policjantów z kłobuckiej drogówki, którzy wstępnie ustalili, że kierujący nissanem, 21-letni mieszkaniec gminy Wręczyca Wielka, jadąc w kierunku miejscowości Borowe, z niewyjaśnionej dotychczas przyczyny, na prostym odcinku drogi, zjechał na prawe pobocze drogi, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Z mężczyzną podróżowały dwie osoby, 39-letnia kobieta oraz 14-letnia dziewczyna, mieszkanki gminy Wręczyca Wielka. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń, obie pasażerki nissana poniosły śmierć na miejscu. Kierowca, w stanie ciężkim, został przewieziony do szpitala.

Na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora, pracowali między innymi policjanci z kłobuckiej drogówki oraz technik kryminalistyki. Na czas oględzin droga była całkowicie zablokowana.
Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia, będą wyjaśniane w toczącym się postępowaniu, podczas którego kryminalni skorzystają z opinii biegłych z zakresu badania stanu technicznego pojazdów oraz rekonstrukcji wypadków drogowych. Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Częstochowie”.

fot. OSP KSRG Wręczyca Wielka

Komenatrze

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ