Strona główna Prezentacje MEBLE OD SOFA4YOU.PL - WYGODNE, NOWOCZESNE I W DOBREJ CENIE

MEBLE OD SOFA4YOU.PL – WYGODNE, NOWOCZESNE I W DOBREJ CENIE

Coraz więcej osób korzysta z oferty sofa4you.pl, zarówno w sklepie internetowym jak i stacjonarnym. Ten drugi zlokalizowany jest w Wieluniu, przy ul. Kopernika 14. Każdy kto chce umeblować salon powinien tu zajrzeć. Na klientów czekają wygodne, a zarazem piękne sofy, narożniki, fotele, stoliki kawowe, witryny, komody, lampy, a nawet legowiska dla psów i kotów.

Chociaż od otwarcia salonu minęło kilka tygodni, to odwiedziło go już bardzo wielu klientów z Wielunia i okolicznych miejscowości. Paweł Ciężki, właściciel marki sofa4you.pl jest przekonany, że nie ma lepszej reklamy jak zadowolony klient. Właśnie dlatego stawia na zapewnienie doskonałej jakości.

– Zadowolony klient poleca nas kolejnemu i wraca do nas jak bumerang – zauważa.

– A Ponieważ jesteśmy producentem stąd, nie możemy pozwolić sobie na fuszerkę – dodaje.

Meble tapicer

owane wykonywane są w pobliskim Wróblewie, w gminie Skomlin. Lwia część produkcji trafia do klientów we Francji. Producent zapewnia ich dostępność również dla klientów na rynku lokalnym, w Wieluniu i okolicy. Co ważne realizacja zamówienia możliwa jest w ciągu zaledwie kilku dni od zamówienia. Oczywiście jeśli idzie o meble produkowane przez właściciela salonu. Krótki czas realizacji to coś co dziś bardzo cenią sobie klienci. Ale najważniejsza dla kupujących jest jakość. W tej materii, jak zapewnia właściciel salonu, mogą zaufać firmie sofa4you.pl w stu procentach.

Tworzenie mebli to dla Pawła Ciężkiego nie tylko sposób na życie, ale przede wszystkim pasja. Jako producent mebli stworzył nową markę sofa4you.pl. W sklepie internetowym można kupić nie tylko meble wyprodukowane przez firmę Ciężkiego. W ofercie znajdują się bardzo dokładnie wyselekcjonowane meble z różnymi funkcjonalnościami. Są narożniki z rozkładanymi podnóżkami, regulowanymi zagłówkami i innymi, ciekawymi funkcjami.

Właściciel salonu i marki sofa4you.pl zaznacza, że zna rynek od podszewki i potrafi znaleźć dla swoich klientów doskonały produkt, w przystępnej cenie.

W Sofa4you wiedzą jak wyposażyć każdy salon od A do Z. Klienci, z pewnością, znajdą tu piękną sofę, narożnik, łóżko, szafkę nocną czy witrynę. Sklep wszystkie meble oferuje w cenach producenta, bo sam jest producentem właśnie. Każde zamówienie jest traktowane indywidualne, dopinane przez właściciela i pracowników salonu na ostatni guzik. Wszystkie meble objęte są 24-miesięczną gwarancją. Prócz tego dostawa na terenie Wielunia i okolicy jest w cenie zakupu.

– Jeżeli ktoś zapyta o wniesienie mebla, nie będzie z tym problemu – zapewnia przedstawiciel salonu.

Salon meblowy znajduje się w centrum miasta – Wieluń, przy ul. Kopernika 14, nad sklepem Rywal (dawny pawilon Mira). Salon czynny jest od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00 – 17:00, a także w soboty, od godz. 9:00 do 13:00.

Komenatrze

Polecamy!

GRAD MANDATÓW W RADOMSKU! DROGÓWKA APELUJE!

Trwająca od 23 stycznia przebudowa ul. Krasickiego w Radomsku wiąże się ze sporymi zmianami organizacji ruchu. Przez najbliższe miesiące droga ta będzie miała charakter...

ORKIESTRA ZNÓW BŁYSNĘŁA KLASĄ

Niedziela 8 stycznia była dla Orkiestry Dętej OSP Słupsko bardzo pracowita. Najpierw grała ona na mszach świętych w kościołach w Krzyworzece i Mokrsku, a...

ŁATANIE DZIUR NIE POMAGA

Ulica Graniczna od wielu lat wymaga kompleksowego remontu. W tej sprawie niejednokrotnie interweniowali mieszkańcy, którzy zaznaczają, że doraźne łatanie dziur nie rozwiązuje ich codziennych...

NA FERIACH ROZMAWIALI O BEZPIECZENSTWIE NAJMŁODSZYCH

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie również podczas ferii prowadzili działania prewencyjne wśród najmłodszych. Odwiedzili Dom Wczasów Dziecięcych w Głazie (gm. Galewice), gdzie...

NA AUKCJĘ DLA JASIA TRAFIŁA LITOGRAFIA ŚWIATOWEJ SŁAWY MALARZA

Zespół „Trębaczewianie” wystawił na licytację litografię znanego malarza i rzeźbiarza, Wojciecha Siudmaka. Artysta podarował swoje dzieło wiedząc, że po sprzedaży, wesprze zbiórkę dla Jasia...
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ