Strona główna Wieluń MIELI PRZY SOBIE METAMFETAMINĘ

MIELI PRZY SOBIE METAMFETAMINĘ

Dwóch mężczyzn w wieku 30 i 31 lat zatrzymali wieluńscy mundurowi w związku z podejrzeniem posiadania przez nich substancji odurzających.  Do zdarzenia doszło 3 lutego.

Jak informuje asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu, policjanci z wydziału kryminalnego, na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, uzyskali informacje, że osoby poruszające się oplem astrą, mogą  posiadać środki odurzające.

– W piątek, 3 lutego, w Wieluniu na ulicy Okólnej, funkcjonariusze zauważyli zaparkowany wytypowany samochód – relacjonuje rzeczniczka wieluńskich mundurowych.

– Policjanci przez chwilę obserwowali pojazd oraz osoby, które nim przyjechały. Kiedy młodzi ludzie, siedzący w pojeździe, zaczęli się nerwowo zachowywać, funkcjonariusze postanowili sprawdzić, co jest tego przyczyną.

Przypuszczenia mundurowych  szybko się potwierdziły. Podczas przeszukania okazało się, że dwaj pasażerowie opla, mężczyźni w wieku 30 i 31 lat, mają przy sobie niewielkie ilości kryształu.

– Badanie narkotesterem potwierdziło, że zabezpieczone substancje należą do grupy metamfetaminy – podaje asp. sztab. Grela.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi im do trzech lat pozbawienia wolności.

fot.: arch. KPP w Wieluniu

fot.: arch. KPP w Wieluniu

Komenatrze

Polecamy!

Z TALLINA WRÓCIŁ Z MEDALEM. ĆWICZY W STRZELNICY SPORTOWEJ W SULMIERZYCACH

Wiktor Blada z Wolicy w gminie Kleszczów, wrócił z Mistrzostw Europy z brązowym medalem. Wywalczył go w kategorii juniorzy, wraz z dwójką kolegów, startując w konkurencji pistolet pneumatyczny na 10 m. To wielki sukces młodego pistoleciarza, na co dzień szlifującego swoje umiejętności na Strzelnicy Sportowej w Sulmierzycach.

SOŁTYSI DOCENIENI ZA TRUD I ZAANGAŻOWANIE

O tym, że sołtysi pełnią ważną rolę w życiu lokalnej społeczności nikogo przekonywać nie trzeba. Wie to również i bardzo docenia ich zaangażowanie wójt...

NIE USTĄPIŁ PIERWSZEŃSTWA, SKASOWAŁ WÓZ

Do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło 31 marca, w Pajęcznie, na skrzyżowaniu ul. Długiej z ul. Okólną. Na szczęście nikt nie odniósł...

POWOŁALI MDP I DYSKUTOWALI O ORGANIZACJI JUBILEUSZU JEDNOSTKI

W całym regionie odbywają się walne zebrania sprawozdawcze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Takowe miało miejsce także w Makowiskach, w gminie Pajęczno. Zarząd wraz z członkami...

WJECHAŁ NA TORY, GDY PODNOSIŁY SIĘ ROGATKI. ZAPŁACI WYSOKI MANDAT!

Niecierpliwość nie popłaca! Przekonał się o tym 68-letni kierowca w Oleśnie, który zignorował sygnalizator świetlny i wjechał na przejazd kolejowy, gdy podnosiły się rogatki....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ