Strona główna Pajęczno MŁODZI SPORTOWCY POKAZALI SIĘ Z DOBREJ STRONY. SĄ POWODY DO DUMY

MŁODZI SPORTOWCY POKAZALI SIĘ Z DOBREJ STRONY. SĄ POWODY DO DUMY

Akademia Sportu Pajęczno pęka z dumy. Powodów do zadowolenia dostarczyła jej drużyna z rocznika 2013, trenująca pod okiem Roberta Krzypkowskiego.

Młodzi piłkarze, reprezentujący Akademie Sportu Pajęczno zajęli II miejsce w Turnieju Halloween CUP w Gliwicach.

O sukcesie AS Pajęczno na swoim profilu pisze tak:

„Świetna postawa chłopaków z rocznika 2013, na Górnym Śląsku, w Turnieju organizowanym przez AP Team Gliwice. Całe zawody odbyły się w wyśmienitym towarzystwie, a poziom zaawansowania wszystkich drużyn był niezwykle wysoki”.

W turnieju grało 12 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy po sześć zespołów, rywalizując systemem „każdy z każdym” w grupie.

Indywidualne wyróżnienie dla najlepszego zawodnika otrzymał Paweł Matuszczyk.

Skład drużyny AS Pajęczno rocznik 2013

:
Piotrek Kusiak, Walter Hałaczkiewicz, Mikołaj Graczyk, Milan Krężel, Paweł Matuszczyk, Janek Wybraniec, Bartosz Cykowski, Filip Wdowczyk, Maciek Pęciak, Kuba Bujak.

Komenatrze

Polecamy!

LUDZIE NIE CHCĄ KOPALNI KAMIENIA POD BOKIEM

Mieszkańcy Niwisk Dolnych stanowczą sprzeciwiają się dalszemu wydobyciu kamienia z pobliskiej kopalni. Liczą, że właścicielowi nie uda się przedłużyć koncesji, ani uzyskać zmian  w...

NOWY SOR JUŻ DZIAŁA. PACJENCI OCZEKUJĄ TAKŻE NOWEGO PODEJŚCIA…

Dopiero co oddany do użytku Szpitalny Oddział Ratunkowy w Wieluniu, w nowej lokalizacji, już przyjmuje pierwszych pacjentów. Informacje o coraz wyższym standardzie wieluńskiego szpitala wywołują skrajne komentarze. Są tacy którzy bezkrytycznie doceniają starania władz powiatu i dyrekcji. Inni zaś zwracają uwagę na fakt, że najważniejsza jest kadra, a nie sprzęt czy nowe mury. Jedni i drudzy mają trochę racji, bo obie sfery są ważne, a szczególnie ta druga wymaga dużej poprawy.

HARMONOGRAM NABORÓW WNIOSKÓW NA LATA 2021-2027

Niedawno przyznano Łódzkiemu dotacje unijne w wysokości 2 mld 745 mln euro w ramach już czwartej perspektywy na lata 2021-2027. Nasz region otrzyma kwotę...

UKRADLI ŁYŻKĘ OD MINIKOPARKI. GROZI IM 5 LAT WIĘZIENIA!

Na początku marca mieszkaniec Lgoty Wielkiej zgłosił na policję, że ktoś ukradł mu z posesji łyżkę do minikoparki. Stratę wycenił na 1500 zł. W...

POLICJANT PO SŁUŻBIE ZATRZYMAŁ PIJANĄ ZA KIEROWNICĄ

Wieluński policjant w czasie wolnym od pracy zatrzymał kobietę, która wsiadła za kierownicę opla, mając ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Teraz o dalszym...
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ