Strona główna Czarnożyły Muzyczne szlify orkiestry

Muzyczne szlify orkiestry

Od 3 do 5 września trwały warsztaty muzyczne Czarnożylskiej Orkiestry Dętej. Już w pierwszym dniu muzycy dali popis swoich możliwości, podczas koncertu na rynku w Bolesławcu (pow. Wieruszowski).

Członkowie Czarnożylskiej Orkiestry Dętej wspaniale bawili się podczas warsztatów muzycznych
fot.: archiwum orkiestry

Warsztaty odbywały się w Ośrodku Stary Młyn w Bolesławcu. Miały na celu doskonalenie umiejętności wykonawczych młodzieży, przygotowanie utworów na 10- lecie Czarnożylskiej Orkiestry Dętej, a także realizację programu „Dobra zabawa z muzyką bez używek”. Program ten to kontynuacja celu pod hasłem, które Czarnożylska Orkiestra Dęta ma wydrukowane na koszulkach orkiestrowych „Zamiast pić i brać, lepiej grać!”.
Atmosfera Warsztatów była wspaniała. Młodzież miała okazję nie tylko grać, wspólnie spędzić czas, przy wspaniałej pogodzie zwiedzić ciekawą okolicę, ale także, podczas realizacji programu profilaktycznego, wykazać się umiejętnościami aktorskimi.
Czarnożylska Orkiestra Dęta ogłasiła nabór nowych członków. Zaprasza wszystkich chętnych do nauki gry do udziału w zajęciach Orkiestry. Kapelmistrzem orkiestry jest Irena Siorek.

Warsztaty nie mogłyby się odbyć, gdyby nie zaangażowanie i starania wójta gminy Andrzeja Modrzejewskiego, a także dyrektorki Gminnego Ośrodka Kultury w Czarnożyłach Joanny Kałdońskiej i pracowników placówki.

Komentarze
Poprzedni artykułZiemniak bohaterem festynu
Następny artykułNie “wysiedź” raka

Polecamy!

Festyn KGW Walków

Koło Gospodyń Wiejskich z Walkowa zaprasza na festyn rodzinny w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej, który rozpocznie się już jutro (18 września) od godz. 10:00. Oprócz...

Jesienne propozycje KRUS dla dzieci i młodzieży

Uczniowie rozpoczęli kolejny rok szkolny.  W związku z tym Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego przygotowała dla młodych mieszkańców wsi propozycje, dzięki którym można będzie wykazać...

Wsparcie na modernizację gospodarstw

Do 20 września o pomoc w ramach PROW 2014-2020 mogą ubiegać się rolnicy zainteresowani modernizacją swoich gospodarstw. Wnioski można składać we wszystkich pięciu obszarach wsparcia. Biura...
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ