Strona główna Wieruszów NIE PRZEGAP TEGO SPOTKANIA

NIE PRZEGAP TEGO SPOTKANIA

W najbliższy czwartek, 6 października, w godzinach od 14. do 16., wszyscy zainteresowani służbą w policji będą mogli spotkać się z wieruszowskimi mundurowymi w siedzibie komendy przy ulicy Kuźnickiej 28a w Wieruszowie.

Spotkanie odbędzie się w ramach tak zwanego doborowego czwartku. Każdy, kto na nie przyjdzie, będzie mógł uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru i rekrutacji do pracy w policji.

– Takie spotkania z kandydatami odbywają się w naszej komendzie w każdy pierwszy czwartek miesiąca – informuje kom. Kamil Ostrycharz z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. – Jest to czas, kiedy odpowiadamy osobom, które są zainteresowane zawodem policjanta, na najbardziej nurtujące pytania związane ze służbą w policji. Nasi specjaliści z wydziału kadr pomagają w tym czasie również wypełniać wszystkie niezbędne dokumenty, które są potrzebne do rozpoczęcia rekrutacji.

I dodaje, że spektrum policyjnych działań jest szerokie, a sama praca w policji atrakcyjna pod względem warunków socjalnych i finansowych.

– Służba w naszych szeregach daje możliwość samorealizacji i sprawdzenia się na wielu płaszczyznach – kończy Kamil Ostrycharz.

 

Komenatrze

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ