Strona główna Działoszyn NIE ŻYJE 28-LATEK Z TRĘBACZEWA. PATRYK ZGINĄŁ W WYPADKU NA S8

NIE ŻYJE 28-LATEK Z TRĘBACZEWA. PATRYK ZGINĄŁ W WYPADKU NA S8

Do zdarzenia doszło w środę, 7 września, ok. godz. 17:20, na 103. kilometrze trasy S8, pomiędzy węzłami Kępno i Wieruszów – na pasie w kierunku Warszawy.

To był wypadek z udziałem dwóch pojazdów dostawczych. Śmierć na miejscu poniósł jeden z kierowców. Okazało się, że był nim 28-letni młody człowiek z Trębaczewa.

Jak podaje policja, 28-latek kierujący samochodem dostawczym renault, z nieznanych do tej chwili przyczyn, najechał na tył poprzedzającego go pojazdu dostawczego iveco, którym kierował 56-latek.

W wyniku odniesionych obrażeń 28-letni kierowca renaulta poniósł śmierć na miejscu. Drugiemu z kierowców nic się nie stało.

Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia, pod nadzorem prokuratora, ustala policja.

Uroczystości pogrzebowe zorganizowano w niedzielę, 11 września. Patryka prócz rodziny i najbliższych, żegnali go sąsiedzi i dziesiątki znajomych. Wśród nich byli również członkowie chóru Hades Band, w którym śpiewał w czasach licealnych.

– Z Patrykiem spotkałem się w pajęczańskim zespole szkół, gdzie dołączył do chóru Hades Band, z którym pracowałem – wspomina młodego człowieka Artur Szczęsny.

– Był osobą o ogromnej wrażliwości, odpowiedzialności i muzykalności. To było spotkanie człowieka z kategorii tych, których wspomina się najcieplej, i za którymi się tęskni – uzupełnia Szczęsny.

Jego rówieśnicy, pamiętają go z czasów szkolnych jako bardzo przyjaznego człowieka z wyjątkową wrażliwością.

– Znaliśmy się ze szkolnych korytarzy i mieliśmy wspólnych znajomych – mówi reporterowi „Kulis …” Łukasz Dąbrowny.

– Bardzo miło wspominam Patryka, ze względu na jego ciepłą osobowość i otwartość na ludzi. Szkoda, że w tak młodym wieku, kiedy miał tak wiele do udowodnienia światu, opuścił go, w wyniku nieszczęśliwego wypadku – podsumowuje Łukasz.

Daniel Sagan chodził z Patrykiem do jednej klasy w Liceum Ogólnokształcącym w Pajęcznie. – Każdy wyjazd czy spotkanie towarzyskie z nim, albo wspólna praca, dodawało pozytywnej energii na kolejne dni – akcentuje Daniel Sagan, przyjaciel tragicznie zmarłego.

Daniel podkreśla, że zawsze będzie pamiętał Patryka uśmiechniętego, bo uśmiechu nigdy mu nie brakowało…

fot.: Grzegorz Boroń

fot.: KP PSP w Kępnie

Komenatrze

Polecamy!

NA FERIACH ROZMAWIALI O BEZPIECZENSTWIE NAJMŁODSZYCH

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie również podczas ferii prowadzili działania prewencyjne wśród najmłodszych. Odwiedzili Dom Wczasów Dziecięcych w Głazie (gm. Galewice), gdzie...

NA AUKCJĘ DLA JASIA TRAFIŁA LITOGRAFIA ŚWIATOWEJ SŁAWY MALARZA

Zespół „Trębaczewianie” wystawił na licytację litografię znanego malarza i rzeźbiarza, Wojciecha Siudmaka. Artysta podarował swoje dzieło wiedząc, że po sprzedaży, wesprze zbiórkę dla Jasia...

BUDOWA IDZIE W EKSPRESOWYM TEMPIE

W Czerkiesach  powstaje świetlica wiejska. W odróżnieniu od innych sołectw, które decydują się zazwyczaj na skromne drewniane altany, tutejsi mieszkańcy postanowili zbudować murowany, solidny...

ARESZT DLA MŁODEGO OSZUSTA

W ubiegłą środę (25 stycznia) dyżurny bełchatowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o oszustwie, którego ofiarą padł 92-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego. Zmanipulowany przez przestępców mężczyzna spakował...

PRZEWOŻONY ŁADUNEK ZNALAZŁ SIĘ W ROWIE

Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 74 z drogą wojewódzką nr 482 w Walichnowach doszło do niecodziennego zdarzenia. 28-letni kierujący zespołem pojazdów nie zabezpieczył przewożonego...
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ