Strona główna Działoszyn NIE ŻYJE 28-LATEK Z TRĘBACZEWA. PATRYK ZGINĄŁ W WYPADKU NA S8

NIE ŻYJE 28-LATEK Z TRĘBACZEWA. PATRYK ZGINĄŁ W WYPADKU NA S8

Do zdarzenia doszło w środę, 7 września, ok. godz. 17:20, na 103. kilometrze trasy S8, pomiędzy węzłami Kępno i Wieruszów – na pasie w kierunku Warszawy.

To był wypadek z udziałem dwóch pojazdów dostawczych. Śmierć na miejscu poniósł jeden z kierowców. Okazało się, że był nim 28-letni młody człowiek z Trębaczewa.

Jak podaje policja, 28-latek kierujący samochodem dostawczym renault, z nieznanych do tej chwili przyczyn, najechał na tył poprzedzającego go pojazdu dostawczego iveco, którym kierował 56-latek.

W wyniku odniesionych obrażeń 28-letni kierowca renaulta poniósł śmierć na miejscu. Drugiemu z kierowców nic się nie stało.

Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia, pod nadzorem prokuratora, ustala policja.

Uroczystości pogrzebowe zorganizowano w niedzielę, 11 września. Patryka prócz rodziny i najbliższych, żegnali go sąsiedzi i dziesiątki znajomych. Wśród nich byli również członkowie chóru Hades Band, w którym śpiewał w czasach licealnych.

– Z Patrykiem spotkałem się w pajęczańskim zespole szkół, gdzie dołączył do chóru Hades Band, z którym pracowałem – wspomina młodego człowieka Artur Szczęsny.

– Był osobą o ogromnej wrażliwości, odpowiedzialności i muzykalności. To było spotkanie człowieka z kategorii tych, których wspomina się najcieplej, i za którymi się tęskni – uzupełnia Szczęsny.

Jego rówieśnicy, pamiętają go z czasów szkolnych jako bardzo przyjaznego człowieka z wyjątkową wrażliwością.

– Znaliśmy się ze szkolnych korytarzy i mieliśmy wspólnych znajomych – mówi reporterowi „Kulis …” Łukasz Dąbrowny.

– Bardzo miło wspominam Patryka, ze względu na jego ciepłą osobowość i otwartość na ludzi. Szkoda, że w tak młodym wieku, kiedy miał tak wiele do udowodnienia światu, opuścił go, w wyniku nieszczęśliwego wypadku – podsumowuje Łukasz.

Daniel Sagan chodził z Patrykiem do jednej klasy w Liceum Ogólnokształcącym w Pajęcznie. – Każdy wyjazd czy spotkanie towarzyskie z nim, albo wspólna praca, dodawało pozytywnej energii na kolejne dni – akcentuje Daniel Sagan, przyjaciel tragicznie zmarłego.

Daniel podkreśla, że zawsze będzie pamiętał Patryka uśmiechniętego, bo uśmiechu nigdy mu nie brakowało…

fot.: Grzegorz Boroń

fot.: KP PSP w Kępnie

Komenatrze

Polecamy!

67-LATKA PRZYGNIÓTŁ CIĄGNIK. ROLNIK NIE ŻYJE

Mężczyzna zginął podczas prac polowych w Woli-Chojnata, w gminie Biała Rawska (woj. łódzkie). Ciągnik, którym kierował, przewrócił się i przygniótł go. Rolnik zmarł na...

UWAŻAJCIE NA OSZUSTÓW. NOWA METODA „NA WĘGIEL”

Oszuści posuwają się do coraz to nowych metod swojego działania. Za nową metodę oszustwa obrali sobie węgiel. Obecnie jest to towar drogi i deficytowy....

OBYWATELSKIE ZATRZYMANIE PIJANEGO KIEROWCY

Każdego dnia policyjne patrole zatrzymują kolejne osoby, które wsiadają za kierownicę pod wpływem alkoholu. Podobna sytuacja miała miejsce na drodze powiatowej Słok – Bełchatów. Tym razem...

USZKODZIŁ SAMOCHÓD SĄSIADCE. GROZI MU PIĘĆ LAT WIĘZIENIA!

Sąsiedzkie konflikty mają przeróżne odsłony. W Złoczewie policja zatrzymała 35-letniego mężczyznę, który kosząc trawnik, celowo uderzył kosą spalinową w przedni zderzak zaparkowanego auta swojej sąsiadki, z...

O RADNYCH, CO MAJĄ MOC NIESŁYCHANĄ – komentarz

O rany, słuchajcie tego wszystkie stany! Radna Miejska z Rzeszowa złożyła interpelacje, żeby w mieście był Starbucks. Dla tych, co nie ogarniają wyjaśniam, że...
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ