Strona główna Wieruszów NIEUCZCIWA HANDLARKA CHCIAŁA WZBOGACIĆ SIĘ KOSZTEM ZNANYCH MAREK

NIEUCZCIWA HANDLARKA CHCIAŁA WZBOGACIĆ SIĘ KOSZTEM ZNANYCH MAREK

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie zlikwidowali w mieście stoisko z odzieżą na targowisku przy ul. Polnej. Ubrania miały podrobione znaki towarowe znanych marek. Podejrzana o to przestępstwo kobieta już usłyszała zarzut w tej sprawie.

Mundurowi zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej, w środę 22 czerwca, zatrzymali 45-letnią mieszkankę powiatu trzebnickiego, która sprzedawała na targu odzież z podrobionymi logotypami.

– W jednym ze stoisk handlowych funkcjonariusze zabezpieczyli kilkadziesiąt sztuk różnego rodzaju odzieży z podrobionymi znakami towarowymi znanych firm – informuje asp. sztab. Damian Pawlak, rzecznik prasowy wieruszowskiej komendy.

– W tej sytuacji policjanci zatrzymali 45-letnią właścicielkę tego stoiska. Podejrzana tłumaczyła, że handel podróbkami to obecnie jej stałe źródło dochodu.

Rzecznik dodaje, że w tym przypadku za sprzedaż odzieży z podrobionymi logotypami, grozi kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Teraz zabezpieczony towar zostanie poddany bardzo uważnej analizie eksperta. Straty powstałe w związku z handlem przez nieuczciwą sprzedawczynię są w trakcie ustalania.

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą postępowanie przygotowawcze w tej sprawie.

Komenda Powiatowa Policji w Wieruszowie

Komenatrze

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ