Strona główna Pajęczno ODDALI KREW DLA CHOREJ DZIEWCZYNKI

ODDALI KREW DLA CHOREJ DZIEWCZYNKI

Pajęczańscy policjanci oraz mieszkańcy powiatu pajęczańskiego 6 grudnia wzięli udział w akcji ,,Mikołajkowa zbiórka krwi”.

O tym, że ratowanie życia jest priorytetem dla policjantów, udowodnili pajęczańscy mundurowi.

– Wystarczył jeden telefon do pajęczańskich policjantów, nie trzeba było ich przekonywać jak ważnym gestem jest oddawanie krwi – mówi mł. asp. Wioletta Mielczarek, rzecznik KPP w Pajęcznie.

– Oddali krew dla 9-letniej Matyldy. Dziewczynka zachorowała na ostrą białaczkę, krew jest potrzebna dla ratowania jej życia. Aktualnie przebywa w Szpitalu im. Marii Konopnickiej w Łodzi na ul. Pankiewicza 16.

Wśród funkcjonariuszy i pracowników cywilnych, znaleźli się ci, którzy są honorowymi dawcami i od wielu lat regularnie oddają krew na rzecz potrzebujących, jak również tacy, którzy po raz pierwszy wzięli udział w takiej akcji. Do szczytnej zbiórki włączyli się również mieszkańcy powiatu pajęczańskiego.

– Dziękujemy wszystkim, którzy już oddali krew oraz tym, którzy dopiero to uczynią. Kolejna zbiórka krwi w Pajęcznie ze wskazaniem na 9-letnią dziewczynkę odbędzie się już 20 grudnia. Zachęcamy do honorowego oddawania krwi – apeluje Mielczarek.

Komenatrze

Polecamy!

OBYWATEL UKRAINY ODPOWIE ZA KRADZIEŻ ROZBÓJNICZĄ

Policjanci z Wielunia zatrzymali 38-letniego obywatela Ukrainy podejrzanego o kradzież rozbójniczą w jednym z miejscowych marketów. Mężczyzna próbował wynieść ze sklepu produkty drogeryjne. Teraz...

PĘDZIŁ 104 KM/H W TERENIE ZABUDOWANYM. STRACIŁ PRAWO JAZDY!

Na trzy miesiące stracił prawo jazdy 59-letni mieszkaniec Wójcina (gm. Łubnice), który w miniony weekend został zatrzymany do kontroli przez patrol kępickiej drogówki. Ponadto...

JAKOŚĆ I PROFESJONALNA POMOC – NOWA WYPOŻYCZALNIA JUŻ OTWARTA

Jeśli planujesz remont, budowę lub pracę ogrodowe, na pewno potrzebujesz odpowiedniego sprzętu. Nie każdy jednak ma własne narzędzia, a ich kupno może być kosztowne i nieopłacalne, zwłaszcza jeśli potrzebujesz ich tylko na krótki czas. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług wypożyczalni, takiej jak Perfect Dom.

MATKA Z CÓRKĄ PŁACIŁY KRADZIONĄ KARTĄ. GROZI IM 10 LAT WIĘZIENIA!

Kilka dni temu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu przyjęli zawiadomienie o kradzieży karty bankomatowej. Mężczyzna poinformował wówczas, że bank zarejestrował w międzyczasie...

NIELETNI BAWILI SIĘ W PODPALANIE PUSTOSTANÓW. STANĄ PRZED SĄDEM

Pomiędzy końcem kwietnia a pierwszą połową maja doszło w Wieluniu do serii pożarów pustostanów.  Zdarzenia miały miejsce w tej samej części miasta, na ul....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ