Strona główna Wieluń ORŁY WPROSTU DLA ORZESZKA, OKRASY, CIEBIADY I PRZEDSIĘBIORSTWA ANIA HOLDING

ORŁY WPROSTU DLA ORZESZKA, OKRASY, CIEBIADY I PRZEDSIĘBIORSTWA ANIA HOLDING

W piętek, 17 lutego w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Orłów „Wprost”. Aż cztery statuetki trafiły do rąk przedstawicieli naszego regionu.

W kategorii Samorządowiec Regionu statuetkę Orła otrzymał wójt gminy Sulmierzyce Gabriel Orzeszek. W jego imieniu nagrodę odebrała Anna Szydłowska, sekretarz gminy i zastępca wójta jednocześnie. Dziękując za tak ogromne wyróżnienie Szydłowska dedykowała nagrodę wszystkim mieszkańcom gminy Sulmierzyce

W tej samej kategorii nagrodę otrzymał także burmistrz Wielunia, Paweł Okrasa. Odbierając nagrodę, szef wieluńskiego ratusza zwrócił uwagę, że rolą samorządu gminy jest stworzenie takich warunków, by mogła się rozwijać we wszystkich aspektach. Zaakcentował, że Wieluń może się chwalić firmami, które działają na jego terenie, a są znane na całym świecie.

W kategorii Lider Inwestycje i Infrastruktura statuetkę przyznano przedsiębiorstwu Ania Holding z Wielunia. Firmie, która od lat korzysta ze wsparcia środków unijnych. Jacek Bogucki, prezes zarządu Ania Holding nie krył zadowolenia z nagrody.

Nagrodę w kategorii Społecznik Regionu otrzymał związany z Ziemią Wieluńską były poseł Krzysztof Ciebiada. Polityk, jak sam zaznacza, stara się pomagać potrzebującym bez medialnego rozgłosu. Odbierając statuetkę podkreślał, że najważniejsze jest miłość do drugiego człowieka, a społecznictwo przychodzi samo.

Komenatrze

Polecamy!

JECHALI ROWERAMI PO PIJAKU

Dwóch pijanych rowerzystów zatrzymali w poniedziałek, 20 marca, policjanci z Wieruszowa. Młodszy z nich, 36-letni mieszkaniec gminy Galewice, miał aż ponad 2,6 promila alkoholu...

WĘDKARZE ROZPOCZĘLI SEZON ZAWODAMI FEEDEROWYMI. NA PODIUM: DYLCZYK, DYDERSKI I BUJACZ

Stowarzyszenie "Jazgarz" z Sulmierzyc rozpoczęło sezon wędkarski. W niedzielę, 19 marca, na zbiorniku Dygudaj, rozegrane zostały otwarte zawody feederowe.

NIESŁYCHANY SUKCES MŁODEGO SPORTOWCA Z WIELUNIA. „JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY”

24-letni Adam Kuś z Wielunia wygrał francuski wyścig GP des Carreleurs.  - Jestem bardzo szczęśliwy - mówi "Kulisom ... " młody kolarz.

PFRON ZATWIERDZIŁ PROGRAM ZAINICJOWANY PRZEZ MATKI Z WIELUNIA

Ogólnopolski program, który narodził się w głowach i sercach rodziców z Wielunia, ma wywołać niejeden uśmiech na twarzach dzieciaków w całym kraju. Inicjatywa wieluńskich matek...

MOGŁO DOJŚĆ DO TRAGEDII NA DRODZE. ŚWIADEK ZATRZYMAŁ PIJANEGO KIEROWCĘ

W czwartek, 16 marca, 23-letni świadek zatrzymał mężczyznę, który prowadził auto, mając w organizmie 1,5 promila alkoholu. Ponadto okazało się, że wsiadając za kierownicę,...
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ