Strona główna Sport PIERWSZY TAKI WYCZYN W HISTORII KLUBU

PIERWSZY TAKI WYCZYN W HISTORII KLUBU

Wielki sukces występującej w grupie trzeciej Keeza Klasy Okręgowej Złoczewii Złoczew! Drużyna trenerów Daniela Bakowicza i Dawida Przezaka (grający) pokonała na swoim boisku czwartoligową Pogoń Zduńska Wola i awansowała do etapu wojewódzkiego Pucharu Polski. To pierwszy taki wyczyn w historii klubu.

Drużyna z powiatu sieradzkiego będzie reprezentowała województwo Lodzkie w finale pucharu polskiego. Kibice są pod ogromnym wrażeniem, że ograno IV-ligowca. Jak sami mówią nie pamiętają kiedy Złoczew miał tak silną drużynę, a trochę tych sezonów obejrzeli.

Że zwycięstwa klubu cieszy się, a jakże, burmistrz Złoczewa.

– Złoczewia to długoterminowy projekt i patrzenie w przyszłość. Osiągnęliśmy ogromny sukces, który pokazuje, że praca wszystkich, którzy kochają sport popłaca – mówi dla „Kulis…” Dominik Drzazga, burmistrz Miasta i Gminy Złoczew.

– Gratulacje dla trenera i drużyny bo to ich sukces, zbudowali historie Złoczewa. Radość i dumna powinna być bardzo duża, ponieważ taki mały Złoczew pokonuje dużą i z ogromnymi możliwościami Zduńską Wolę. Dziś z dumą będziemy reprezentować województwo! – podsumowuje burmistrz Drzazga.

Komenatrze

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ