Strona główna Bełchatów PIJANY OJCIEC ZGŁOSIŁ NA POLICJĘ... 6-LETNIEGO SYNA

PIJANY OJCIEC ZGŁOSIŁ NA POLICJĘ… 6-LETNIEGO SYNA

W sobotę (25 lutego) na bełchatowską komendę zadzwonił mężczyzna, który twierdził, że ma problem z 6-letnim synem. Wypowiedź była bardzo niespójna, dlatego z podejrzeniem zagrożenia życia lub zdrowia dziecka, pod wskazany adres zostały wysłane służby. Niestety okazało się, że adres został zmyślony. Śledczy postanowili ustalić właściciela numeru i jego przypuszczalny adres.

Mundurowym drzwi otworzyła, 44-letnia kobieta, która poinformowała, że numer telefonu, z którego pochodziła informacja, należy do jej byłego męża, pod opieką którego obecnie znajduje się jej 6-letni synek. Funkcjonariusze wraz z matką chłopca pojechali do mieszkania, które zamieszkiwał mężczyzna. Na pukanie do drzwi jednak nikt nie odpowiadał.

W mieszkaniu na osiedlu Okrzei, w którym miał przebywać ojciec z synem, paliło się światło. Biorąc pod uwagę treść zgłoszenia, w interwencję zostali zaangażowani również strażacy. Przy wykorzystaniu swojego specjalistycznego sprzętu, przez okno mieszkania usytułowanego na 11. piętrze dostrzegli, że na łóżku w bezruchu leżą dwie osoby – relacjonuje nadkom. Iwona Kaszewska.

W związku z tym, że nikt nie reagował na wołanie i pukanie, funkcjonariusze podjęli decyzję o wyważeniu drzwi. Okazało się, że ojciec z synem… spali. Mężczyzna był pijany – miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie i po przebudzeniu był wyraźnie zaskoczony obecnością policjantów. Choć potwierdził, że faktycznie dzwonił na policję, tłumaczył to tym, że syn ma „przewidzenia”.

Na szczęście chłopcu nic się nie stało, cały i zdrowy został przekazany pod opiekę matki. Natomiast nieodpowiedzialnemu ojcu grożą teraz konsekwencje prawne. Stróże prawa o tej sprawie poinformują również sąd rodzinny i złożą wniosek o wgląd w sytuację rodziny – kończy nadkom. Iwona Kaszewska.

fot. KPP Bełchatów
fot. KPP Bełchatów

Komenatrze

Polecamy!

Z TALLINA WRÓCIŁ Z MEDALEM. ĆWICZY W STRZELNICY SPORTOWEJ W SULMIERZYCACH

Wiktor Blada z Wolicy w gminie Kleszczów, wrócił z Mistrzostw Europy z brązowym medalem. Wywalczył go w kategorii juniorzy, wraz z dwójką kolegów, startując w konkurencji pistolet pneumatyczny na 10 m. To wielki sukces młodego pistoleciarza, na co dzień szlifującego swoje umiejętności na Strzelnicy Sportowej w Sulmierzycach.

SOŁTYSI DOCENIENI ZA TRUD I ZAANGAŻOWANIE

O tym, że sołtysi pełnią ważną rolę w życiu lokalnej społeczności nikogo przekonywać nie trzeba. Wie to również i bardzo docenia ich zaangażowanie wójt...

NIE USTĄPIŁ PIERWSZEŃSTWA, SKASOWAŁ WÓZ

Do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło 31 marca, w Pajęcznie, na skrzyżowaniu ul. Długiej z ul. Okólną. Na szczęście nikt nie odniósł...

POWOŁALI MDP I DYSKUTOWALI O ORGANIZACJI JUBILEUSZU JEDNOSTKI

W całym regionie odbywają się walne zebrania sprawozdawcze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Takowe miało miejsce także w Makowiskach, w gminie Pajęczno. Zarząd wraz z członkami...

WJECHAŁ NA TORY, GDY PODNOSIŁY SIĘ ROGATKI. ZAPŁACI WYSOKI MANDAT!

Niecierpliwość nie popłaca! Przekonał się o tym 68-letni kierowca w Oleśnie, który zignorował sygnalizator świetlny i wjechał na przejazd kolejowy, gdy podnosiły się rogatki....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ