Strona główna Wieluń POKŁÓCIŁ SIĘ Z SĄSIADEM, WIĘC RZUCIŁ W JEGO AUTO KOSTKĄ BRUKOWĄ

POKŁÓCIŁ SIĘ Z SĄSIADEM, WIĘC RZUCIŁ W JEGO AUTO KOSTKĄ BRUKOWĄ

28-latek został zatrzymany w związku z uszkodzeniem samochodu swojego sąsiada. Młody mężczyzna miał rzucić w szybę wozu kostką brukową w ramach zemsty za wcześniejszy konflikt.

Nawet do pięciu lat więzienia grozi za występek, którego dopuścił się 28-letni wielunianin. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 26 lutego

– Wieluńscy mundurowi otrzymali zgłoszenie o  uszkodzeniu audi S6, do którego miało dojść na ulicy Akacjowej – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu.

– W rozmowie ze zgłaszającym  policjanci ustalili, że około godziny 22:00 zauważył rozbitą przednia szybę w swoim samochodzie, który zaparkowany był przy ulicy, przed  domem.

Na szczęście rozwój wypadków uchwyciło oko kamery prywatnego monitoringu.

– Z zapisu kamery wynikało, że przechodzący ulicą mężczyzna, z premedytacją rzucił  kostką brukową w samochód, uszkadzając przednią  szybę – podaje asp. sztab. Grela.

Właściciel wozu wskazała jako potencjalnego sprawcę sąsiada. Panowie byli skonfliktowani, a 28-latego odgrażał się zniszczeniem pojazdu.

– Policjanci, po zebraniu wszystkich informacji, natychmiast pojechali do miejsca zamieszkania, wskazanego sąsiada – informuje rzeczniczka wieluńskich mundurowych.

– Jego ubiór odpowiadał ubiorowi mężczyzny, który został zarejestrowany na kamerze. Wandal został natychmiast  zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia – kończy policjantka.

fot.: arch. KPP w Wieluniu

Właściciel szacuje wartość uszkodzeń pojazdu.

Komenatrze

Polecamy!

Z TALLINA WRÓCIŁ Z MEDALEM. ĆWICZY W STRZELNICY SPORTOWEJ W SULMIERZYCACH

Wiktor Blada z Wolicy w gminie Kleszczów, wrócił z Mistrzostw Europy z brązowym medalem. Wywalczył go w kategorii juniorzy, wraz z dwójką kolegów, startując w konkurencji pistolet pneumatyczny na 10 m. To wielki sukces młodego pistoleciarza, na co dzień szlifującego swoje umiejętności na Strzelnicy Sportowej w Sulmierzycach.

SOŁTYSI DOCENIENI ZA TRUD I ZAANGAŻOWANIE

O tym, że sołtysi pełnią ważną rolę w życiu lokalnej społeczności nikogo przekonywać nie trzeba. Wie to również i bardzo docenia ich zaangażowanie wójt...

NIE USTĄPIŁ PIERWSZEŃSTWA, SKASOWAŁ WÓZ

Do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło 31 marca, w Pajęcznie, na skrzyżowaniu ul. Długiej z ul. Okólną. Na szczęście nikt nie odniósł...

POWOŁALI MDP I DYSKUTOWALI O ORGANIZACJI JUBILEUSZU JEDNOSTKI

W całym regionie odbywają się walne zebrania sprawozdawcze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Takowe miało miejsce także w Makowiskach, w gminie Pajęczno. Zarząd wraz z członkami...

WJECHAŁ NA TORY, GDY PODNOSIŁY SIĘ ROGATKI. ZAPŁACI WYSOKI MANDAT!

Niecierpliwość nie popłaca! Przekonał się o tym 68-letni kierowca w Oleśnie, który zignorował sygnalizator świetlny i wjechał na przejazd kolejowy, gdy podnosiły się rogatki....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ