Strona główna Wieluń POLICJANCI AWANSOWALI

POLICJANCI AWANSOWALI

Troje policjantów wieluńskiej komendy awansowało na wyższe stanowiska służbowe. We wtorek 28 lutego, rozkazy personalne wręczył im nadkomisarz Grzegorz Kurek, pełniący obowiązki komendanta powiatowego policji w Wieluniu.

Na stanowisko zastępcy naczelnika Wydziału Prewencji mianowany został nadkomisarz Grzegorz Bartnicki. Przedtem pełnił obowiązki zastępcy naczelnika, a jeszcze wcześniej był kierownikiem Referatu do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją.

Podkomisarz Sylwester Brożyna ze Stanowiska do spraw Dyscypliny, Kontroli, Skarg i Wniosków awansował na kierownika wspomnianego już Referatu do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją. Natomiast mł. asp. Katarzynę Stefaniak mianowano na Stanowisko do spraw Dyscypliny, Kontroli, Skarg i Wniosków. Wcześniej była pracownikiem wydziału dochodzeniowo – śledczego.

Komenda Powiatowa Policji w Wieluniu

Komenatrze

Polecamy!

JECHALI ROWERAMI PO PIJAKU

Dwóch pijanych rowerzystów zatrzymali w poniedziałek, 20 marca, policjanci z Wieruszowa. Młodszy z nich, 36-letni mieszkaniec gminy Galewice, miał aż ponad 2,6 promila alkoholu...

WĘDKARZE ROZPOCZĘLI SEZON ZAWODAMI FEEDEROWYMI. NA PODIUM: DYLCZYK, DYDERSKI I BUJACZ

Stowarzyszenie "Jazgarz" z Sulmierzyc rozpoczęło sezon wędkarski. W niedzielę, 19 marca, na zbiorniku Dygudaj, rozegrane zostały otwarte zawody feederowe.

NIESŁYCHANY SUKCES MŁODEGO SPORTOWCA Z WIELUNIA. „JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY”

24-letni Adam Kuś z Wielunia wygrał francuski wyścig GP des Carreleurs.  - Jestem bardzo szczęśliwy - mówi "Kulisom ... " młody kolarz.

PFRON ZATWIERDZIŁ PROGRAM ZAINICJOWANY PRZEZ MATKI Z WIELUNIA

Ogólnopolski program, który narodził się w głowach i sercach rodziców z Wielunia, ma wywołać niejeden uśmiech na twarzach dzieciaków w całym kraju. Inicjatywa wieluńskich matek...

MOGŁO DOJŚĆ DO TRAGEDII NA DRODZE. ŚWIADEK ZATRZYMAŁ PIJANEGO KIEROWCĘ

W czwartek, 16 marca, 23-letni świadek zatrzymał mężczyznę, który prowadził auto, mając w organizmie 1,5 promila alkoholu. Ponadto okazało się, że wsiadając za kierownicę,...
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ