Strona główna Wieruszów POMOGLI W DOWOZIE SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO

POMOGLI W DOWOZIE SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie włączyli się do projektu realizowanego przez tutejszy Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. W czwartek, 9 lutego, pomogli w dostarczeniu sprzętu rehabilitacyjnego osobom z niepełnosprawnościami.

Projekt pod nazwą „Usługi opiekuńcze dla osób wymagających wsparcia w gminie Wieruszów” skierowany jest do osób potrzebujących pomocy w codziennym funkcjonowaniu. Realizowany on jest poprzez świadczenie usług opiekuńczych w miejscu ich zamieszkania, dowóz posiłków, czy dostarczenie i uruchomienie sprzętu rehabilitacyjnego.

Z ramienia GOPS-u za przebieg tego projektu odpowiedzialne są Aneta Kmiecik – Gwizdek i Magdalena Hodyjas.

Inicjatorem włączenia się w realizację projektu wieruszowskich mundurowych był asp. sztab. Robert Olek. Wraz ze st. post. Jakubem Świerczyńskim z tamtejszej komendy i Piotrem Dreznerem z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieruszowie, pomogli pracownikom GOPS-u w dostarczeniu sprzętu rehabilitacyjnego osobom z niepełnosprawnościami.

– Dzięki zaangażowaniu aspiranta sztabowego Roberta Olka, zorganizowany został bus, którym przewieziono sprzęt do najbardziej potrzebujących osób – mówi asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy KPP w Wieruszowie. – W trakcie jego przekazywania można było usłyszeć wiele podziękowań i zadowolenia od obdarowanych osób za okazaną pomoc.

Komenda Powiatowa Policji w Wieruszowie (wszystkie)

Komenatrze

Polecamy!

JECHALI ROWERAMI PO PIJAKU

Dwóch pijanych rowerzystów zatrzymali w poniedziałek, 20 marca, policjanci z Wieruszowa. Młodszy z nich, 36-letni mieszkaniec gminy Galewice, miał aż ponad 2,6 promila alkoholu...

WĘDKARZE ROZPOCZĘLI SEZON ZAWODAMI FEEDEROWYMI. NA PODIUM: DYLCZYK, DYDERSKI I BUJACZ

Stowarzyszenie "Jazgarz" z Sulmierzyc rozpoczęło sezon wędkarski. W niedzielę, 19 marca, na zbiorniku Dygudaj, rozegrane zostały otwarte zawody feederowe.

NIESŁYCHANY SUKCES MŁODEGO SPORTOWCA Z WIELUNIA. „JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY”

24-letni Adam Kuś z Wielunia wygrał francuski wyścig GP des Carreleurs.  - Jestem bardzo szczęśliwy - mówi "Kulisom ... " młody kolarz.

PFRON ZATWIERDZIŁ PROGRAM ZAINICJOWANY PRZEZ MATKI Z WIELUNIA

Ogólnopolski program, który narodził się w głowach i sercach rodziców z Wielunia, ma wywołać niejeden uśmiech na twarzach dzieciaków w całym kraju. Inicjatywa wieluńskich matek...

MOGŁO DOJŚĆ DO TRAGEDII NA DRODZE. ŚWIADEK ZATRZYMAŁ PIJANEGO KIEROWCĘ

W czwartek, 16 marca, 23-letni świadek zatrzymał mężczyznę, który prowadził auto, mając w organizmie 1,5 promila alkoholu. Ponadto okazało się, że wsiadając za kierownicę,...
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ