Strona główna Skomlin PORWALI RASOWEGO PSA. ZAREJESTROWAŁ ICH MONITORING

PORWALI RASOWEGO PSA. ZAREJESTROWAŁ ICH MONITORING

Policjanci z komisariatu w Białej prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży psa rasy york. Do zdarzenia doszło w Skomlinie, w sobotę, 19 listopada, ok. godz. 18:30.

Przed jedną z posesji biegał pies rasy york. Nagle na zakręcie, zatrzymał się samochód, z którego najpierw wysiadła jedna osoba, próbująca złapać zwierzę. Potem na pomoc w schwytaniu yorka z auta wyskoczyły kolejne osoby. W końcu złapały pieska i zabrały ze sobą.

– Powiadomieni o zdarzeniu policjanci przyjęli zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa od właścicielki zwierzęcia – komentuje dla „Kulis …” asp.sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.

Zabezpieczono zapis z kamer znajdujących się w pobliżu miejsca zdarzenia. Następnego dnia psa oddano prawowitej właścicielce.

– Zwierzę przywiezione zostało przez dwie nieznajome osoby. Obecnie śledczy z komisariatu w Białej wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia – podsumowuje przedstawicielka policji.

fot.: Sławomir Rajch / zdjęcie poglądowe

Komenatrze

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ