Strona główna Wiadomości POŻAR DOMU W DĄBROWIE. 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH STRAT

POŻAR DOMU W DĄBROWIE. 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH STRAT

W piątek, 29 lipca (dziś) w nocy płonęło poddasze jednego z domów jednorodzinnych w Dąbrowie pod Wieluniem. Zgłoszenie o pożarze, strażacy otrzymali o godz. 2:16.

Na miejscu pracowało sześć zastępów straży – trzy JRG i trzy OSP. Paliły się pomieszczenia na poddaszu i dach budynku mieszkalnego. Na szczęście nikogo w środku nie było.

– Straty oszacowano na sto tysięcy złotych – informuje kpt. Grzegorz Kasprzyczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Wieluniu.

– Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu trzech prądów wody na ognisko pożaru, przeszukaniu pomieszczeń budynku oraz ich przewietrzeniu – relacjonuje Kasprzyczak.

Strażacy działania zakończyli kilka minut przed godz. 6 rano.

fot.: Sławomir Rajch / zdjęcie poglądowe

Komenatrze

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ