Strona główna Wierzchlas POŻAR SIĘ NIE ROZPRZESTRZENIŁ

POŻAR SIĘ NIE ROZPRZESTRZENIŁ

Do niewielkiego pożaru doszło 17 października, w poniedziałek, na ul. Częstochowskiej, we Wierzchlesie. Strażacy dostali zgłoszenie o tym, że pali się sterta podkładów kolejowych. Na miejscu okazało się, że ogień strawił tylko kilka sztuk.

– Do zdarzeni doszło około 13:50 – informuje asp.  sztab. Maciej Dura, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu.

– Przyczyną było zaprószenie ognia przez osoby nieustalone. Ogień objął niewielką stertę, było tam kilka podkładów kolejwoych.

Zniszczenia były tak niewielkie, że nawet nie szacowano strat.

Niemniej jednak do Wierzchlasu wysłano pięć zastępów straży, jeden z JRG Wieluń i cztery z OSP.

– Takie mamy procedury – tłumaczy asp. sztab. Dura.

– Kiedy otrzymujemy zgłoszenie, nie zawsze jesteśmy w stanie oszacować, jak rozległy jest pożar. W tym wypadku akurat, po dojechaniu na miejsce, okazało się, że pożar był niewielki.

Komenatrze

Poprzedni artykułMEDUZA RUSZA PO MEDALE
Następny artykułZDERZYŁY SIĘ DWA POJAZDY

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ