Strona główna Wieluń PROKURATOR MÓWI: ZABÓJSTWA NIE BYŁO

PROKURATOR MÓWI: ZABÓJSTWA NIE BYŁO

Jak informuje rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sieradzu, Jolanta Szkilnik, to nie osoby postronne doprowadził do śmierci 37-letniego mieszkańca Wielunia. Przypomnijmy, że ciało mężczyzny zostało odnalezione w niedzielę, 6 listopada, w mieszkaniu, które zajmował.

Przez kilka dni służby nie komentowały informacji, odnośnie okoliczności śmierci 37-latka, którego zwłoki zostały odnalezione na osiedlu Stare Sady. Tymczasem całe miasto huczało od plotek, a mieszkańcy Wielunia przekazywali sobie z ust do ust wiadomości, dotyczące śmierci Marcina. Pogłoski wskazywały, że mogło dojść do zabójstwa.

– Wieluńscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności śmierci 37- letniego mieszkańca Wielunia, którego zwłoki znalazła rodzina w miejscu jego zamieszkania – informowała asp.  sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu.

– Ciało mężczyzny na polecenie prokuratora zabezpieczono w prosektorium i zlecona przez niego sekcja zwłok dopiero wskaże przyczyny i mechanizm zgonu.  Obecnie  wykonywane są czynności procesowe w tej sprawie – dodała.

Prokuratura stwierdziła, że nikt postronny nie doprowadził do śmierci 37-latka.

– Ze wstępnych wyników sekcji sądowo-lekarskiej wynika, że bezpośrednią przyczyną zgonu pokrzywdzonego był uraz jamy brzusznej, w wyniku zamierzonego samookaleczenia przy użyciu ostrego narzędzia z następowym krwawieniem do jamy otrzewnej – podała dziś (10 listopada) Jolanta Szkilnik, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sieradzu i jednocześnie| zastępca Prokuratora Okręgowego.

Komenatrze

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ