Strona główna Bez kategorii PRZEDSZKOLAKI DLA MAMY I TATY

PRZEDSZKOLAKI DLA MAMY I TATY

W piątek, 10 czerwca, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rząśni rodzice przedszkolaków zostali zaproszeni na Dzień Rodziny. Impreza powróciła w mury placówki po dwuletniej przerwie, spowodowanej pandemią.

Przy pysznym cieście, kawie i herbacie, mamusie i tatusiowie z Rząśni mieli okazję podziwiać swoje pociechy. Maluchy, przygotowane przez wychowawczynie z przedszkola, recytowały, śpiewały i tańczyły, aby uczcić Dzień Matki i Dzień Ojca. Niejednej mamusi zakręciła się łezka w oku.

– Muszę wam pogratulować rodzice wspaniałych pociech – zwrócił się do opiekunów milusińskich wójt Rząśni, Tomasz Stolarczyk.

– To jest wspaniałe uczucie, jak tyle oczek uśmiechniętych patrzy na mnie. Od razu czuje się, jako włodarz, dumny, że mamy taką młodzi eż.

W imieniu samorządowców Stolarczyk złożył życzenia wszystkim obecnym.

– Ogromnie się cieszę, że mamy takie wspaniałe rodziny – stwierdził.

– Niech będą zdrowe, niech będą szczęśliwe, spełniajcie swoje marzenia – podkreślał.

 

Komenatrze

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ