Strona główna Wieluń SIEDZIAŁ NA KRAWĘŻNIKU Z NOŻEM W RĘKU

SIEDZIAŁ NA KRAWĘŻNIKU Z NOŻEM W RĘKU

Rozdygotany mężczyzna z nożem w ręku siedział w pobliżu centrum handlowego Era Park w Wieluniu. Na miejsce przyjechał patrol dzielnicowych z miejscowej Komendy Powiatowej Policji. Powiadomiono również karetkę pogotowia.

We wtorek 7 czerwca, krótko po 14.30, dyżurny wieluńskiej komendy został powiadomiony o roztrzęsionym mężczyźnie, który znajduje się przy Era Parku i co gorsza, że ma on w ręku nóż.

– Na miejscu policjanci zastali siedzącego na krawężniku, przytomnego mężczyznę, któremu natychmiast odebrali z ręki nóż – relacjonuje mł. asp. Monika Klonowska z miejscowej KPP. – Nie był agresywny, nie zagrażał bezpieczeństwu innych osób, ale jego stan zdrowia nagle zaczął się pogarszać. Stracił świadomość.

Mundurowi niezwłocznie udzielili mu pierwszej pomocy przedmedycznej i zaopiekowali się nim, aż do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Komenatrze

Poprzedni artykułKGW WIELGIE LICZY NA GŁOSY
Następny artykułDROGA TO NIE TOR WYŚCIGOWY

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ