Strona główna Zelów ŚMIERTELNY WYPADEK W ZELOWIE. POLICJA APELUJE!

ŚMIERTELNY WYPADEK W ZELOWIE. POLICJA APELUJE!

Wczorajszego wieczora (15 marca) przy ul. Żeromskiego w Zelowie doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów śmierć na miejscu poniósł 84-letni kierowca. Policja apeluje o zachowanie wzmożonej odporności.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 18:30. Według relacji bełchatowskiej policji 84-letni mieszkaniec Zelowa wyjeżdżając z terenu posesji, nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającej osobówce, kierowanej przez 19-latka z pow. bełchatowskiego.

Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratunkowe. Niestety, mimo prowadzonej akcji reanimacyjnej na miejscu zdarzenia, starszy mężczyzna zmarł. – relacjonuje nadkom. Iwona Kaszewska.

Służby pod nadzorem prokuratora wykonały oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyły ślady kryminalistyczne oraz ustaliły świadków. Teraz funkcjonariusze z Zelowa będą wyjaśniać szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Bełchatowska drogówka zwraca się do mieszkańców regionu z apelem o ostrożność.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drogach zależy przede wszystkim od nas samych. Stosowanie się do obowiązujących przepisów w ruchu drogowym, brak pośpiechu, przewidywanie zagrożenia, to między innymi elementy dające bezpieczeństwo na drodze – dodaje nadkom. Iwona Kaszewska.

fot. KPP Bełchatów
fot. KPP Bełchatów

Komenatrze

Polecamy!

Z TALLINA WRÓCIŁ Z MEDALEM. ĆWICZY W STRZELNICY SPORTOWEJ W SULMIERZYCACH

Wiktor Blada z Wolicy w gminie Kleszczów, wrócił z Mistrzostw Europy z brązowym medalem. Wywalczył go w kategorii juniorzy, wraz z dwójką kolegów, startując w konkurencji pistolet pneumatyczny na 10 m. To wielki sukces młodego pistoleciarza, na co dzień szlifującego swoje umiejętności na Strzelnicy Sportowej w Sulmierzycach.

SOŁTYSI DOCENIENI ZA TRUD I ZAANGAŻOWANIE

O tym, że sołtysi pełnią ważną rolę w życiu lokalnej społeczności nikogo przekonywać nie trzeba. Wie to również i bardzo docenia ich zaangażowanie wójt...

NIE USTĄPIŁ PIERWSZEŃSTWA, SKASOWAŁ WÓZ

Do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło 31 marca, w Pajęcznie, na skrzyżowaniu ul. Długiej z ul. Okólną. Na szczęście nikt nie odniósł...

POWOŁALI MDP I DYSKUTOWALI O ORGANIZACJI JUBILEUSZU JEDNOSTKI

W całym regionie odbywają się walne zebrania sprawozdawcze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Takowe miało miejsce także w Makowiskach, w gminie Pajęczno. Zarząd wraz z członkami...

WJECHAŁ NA TORY, GDY PODNOSIŁY SIĘ ROGATKI. ZAPŁACI WYSOKI MANDAT!

Niecierpliwość nie popłaca! Przekonał się o tym 68-letni kierowca w Oleśnie, który zignorował sygnalizator świetlny i wjechał na przejazd kolejowy, gdy podnosiły się rogatki....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ