Strona główna Łubnice STRACIŁ PANOWANIE NAD MOTOROWEREM W BRAMIE SWOJEJ POSESJI

STRACIŁ PANOWANIE NAD MOTOROWEREM W BRAMIE SWOJEJ POSESJI

75-letni mężczyzna, wjeżdżając motorowerem do swojej posesji, poślizgnął się, a następnie wywrócił. Interweniowali policjanci, medycy oraz cztery zastępy straży pożarnej.

Zdarzenie to miało miejsce w poniedziałek 27 czerwca, około godz. 15. Starszy pan, na wjeździe do swojej posesji, który utwardzony był tłuczniem, będąc już właściwie w bramie, stracił panowanie nad motorowerem, upadł i został przyciśnięty przez ten pojazd. Jechał sam.

Na miejsce przyjechała karetka pogotowia, która zabrała 75-latka do szpitala w Wieluniu z podejrzeniem urazu nogi.

– Powiadomiono również policję o tym zdarzeniu – mówi asp. sztab. Damian Pawlak, rzecznik prasowy wieruszowskiej komendy. – Zbadaliśmy tego pana alkomatem. Był trzeźwy.

Przy wypadku pracowały również dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie oraz Ochotnicze straże Pożarne z Łubnic i Wójcina.

– Działania druhów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy w postaci wsparcia psychicznego, badania urazowego i uruchomienia nogi – informuje bryg. Dariusz Górecki, oficer prasowy KP PSP w Wieruszowie.

 

Komenatrze

Polecamy!

OBYWATEL UKRAINY ODPOWIE ZA KRADZIEŻ ROZBÓJNICZĄ

Policjanci z Wielunia zatrzymali 38-letniego obywatela Ukrainy podejrzanego o kradzież rozbójniczą w jednym z miejscowych marketów. Mężczyzna próbował wynieść ze sklepu produkty drogeryjne. Teraz...

PĘDZIŁ 104 KM/H W TERENIE ZABUDOWANYM. STRACIŁ PRAWO JAZDY!

Na trzy miesiące stracił prawo jazdy 59-letni mieszkaniec Wójcina (gm. Łubnice), który w miniony weekend został zatrzymany do kontroli przez patrol kępickiej drogówki. Ponadto...

JAKOŚĆ I PROFESJONALNA POMOC – NOWA WYPOŻYCZALNIA JUŻ OTWARTA

Jeśli planujesz remont, budowę lub pracę ogrodowe, na pewno potrzebujesz odpowiedniego sprzętu. Nie każdy jednak ma własne narzędzia, a ich kupno może być kosztowne i nieopłacalne, zwłaszcza jeśli potrzebujesz ich tylko na krótki czas. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług wypożyczalni, takiej jak Perfect Dom.

MATKA Z CÓRKĄ PŁACIŁY KRADZIONĄ KARTĄ. GROZI IM 10 LAT WIĘZIENIA!

Kilka dni temu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu przyjęli zawiadomienie o kradzieży karty bankomatowej. Mężczyzna poinformował wówczas, że bank zarejestrował w międzyczasie...

NIELETNI BAWILI SIĘ W PODPALANIE PUSTOSTANÓW. STANĄ PRZED SĄDEM

Pomiędzy końcem kwietnia a pierwszą połową maja doszło w Wieluniu do serii pożarów pustostanów.  Zdarzenia miały miejsce w tej samej części miasta, na ul....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ