Strona główna Osjaków TRAFIŁ DO SZPITALA PO UDERZENIU W DRZEWO

TRAFIŁ DO SZPITALA PO UDERZENIU W DRZEWO

45-latek został z obrażeniami ciała przetransportowany do szpitala po tym, jak jego auto zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Do zdarzenia doszło na drodze pomiędzy Drobnicami a Raduczycami, w sobotę, 5 listopada, przed 17:00. Obecnie okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają mundurowi z komisariatu policji w Osjakowie.

– Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia, 45- latek, kierujący volkswagenem golfem, stracił panowanie nad pojazdem zjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w drzewo – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu.

Zespół Ratownictwa Medycznego, który został wezwany na miejsc, zdecydował o przetransportowaniu kierowcy do szpitala. Od 45-lataka pobrano krew do badań pod kątem użycia substancji zakazanych. Policjanci czekają na wyniki analiz.

W zabezpieczaniu miejsca zdarzenia wzięły udział cztery jednostki straży pożarnej, w tym dwie z JRG Wieluń oraz po jednej z OSP Raduczyce i OSP Osjaków.

zdjęcie poglądowe

Komenatrze

Polecamy!

POLICJA ZNALAZŁA NARKOTYKI W JEGO AUCIE I DOMU

Działoszyńscy policjanci podczas patrolowania terenu w pobliżu stadionu piłkarskiego w Lipniku, w gminie Siemkowice, wylegitymowali 24-latka, w samochodzie którego znaleźli szklany słoik z marihuaną....

DILER ZATRZYMANY. MIAŁ PRZY SOBIE M.IN. MEFEDRON I METAMFETAMINĘ

Kryminalni z sieradzkiego wydziału narkotykowego wpadli na trop 30–latka, którego podejrzewali o nielegalny handel środkami psychoaktywnymi. Kierowca BMW przyjeżdżał na teren powiatu poddębickiego, gdzie...

LUDZIE NIE CHCĄ KOPALNI KAMIENIA POD BOKIEM

Mieszkańcy Niwisk Dolnych stanowczą sprzeciwiają się dalszemu wydobyciu kamienia z pobliskiej kopalni. Liczą, że właścicielowi nie uda się przedłużyć koncesji, ani uzyskać zmian  w...

NOWY SOR JUŻ DZIAŁA. PACJENCI OCZEKUJĄ TAKŻE NOWEGO PODEJŚCIA…

Dopiero co oddany do użytku Szpitalny Oddział Ratunkowy w Wieluniu, w nowej lokalizacji, już przyjmuje pierwszych pacjentów. Informacje o coraz wyższym standardzie wieluńskiego szpitala wywołują skrajne komentarze. Są tacy którzy bezkrytycznie doceniają starania władz powiatu i dyrekcji. Inni zaś zwracają uwagę na fakt, że najważniejsza jest kadra, a nie sprzęt czy nowe mury. Jedni i drudzy mają trochę racji, bo obie sfery są ważne, a szczególnie ta druga wymaga dużej poprawy.

HARMONOGRAM NABORÓW WNIOSKÓW NA LATA 2021-2027

Niedawno przyznano Łódzkiemu dotacje unijne w wysokości 2 mld 745 mln euro w ramach już czwartej perspektywy na lata 2021-2027. Nasz region otrzyma kwotę...
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ