Strona główna Kępno TRAGICZNY POŻAR DOMU JEDNORODZINNEGO. NIE ŻYJE 60-LETNI MĘŻCZYZNA

TRAGICZNY POŻAR DOMU JEDNORODZINNEGO. NIE ŻYJE 60-LETNI MĘŻCZYZNA

Kolejna tragedia w regionie. W czwartek (3 listopada) w Mariance Mroczeńskiej doszło do dużego pożaru domu jednorodzinnego. Mimo błyskawicznej reakcji kępińskich strażaków, w wyniku zdarzenia zginęła jedna osoba. W akcji gaśniczej brało udział sześć zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. 

Zadymienie zostało zauważone nad ranem, wtedy też wpłynęło do nas zgłoszenie. Po dotarciu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów pożar był już w ostatniej fazie, czyli wygaszania. Okoliczności zdarzenia ustala Prokurator w asyście Policji – mówi kpt. Paweł Michalski, Oficer prasowy KP PSP w Kępnie.

W związku z uzyskaną informacją, że w budynku może przebywać mężczyzna, strażacy równocześnie z działaniami gaśniczymi, prowadzili akcję poszukiwawczą. Niestety na ratunek było już za późno. 60-latek zmarł.

Przyczyna pożaru pozostaje nieznana. Kępińska policja powołała już biegłego w tej sprawie, który ma wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

fot. OSP Słupia pod Kępnem
fot. OSP Słupia pod Kępnem

Komenatrze

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ