Strona główna Przystajń TRAGICZNY POŻAR WE WRZOSACH. NIE ŻYJE JEDNA OSOBA!

TRAGICZNY POŻAR WE WRZOSACH. NIE ŻYJE JEDNA OSOBA!

Wczorajszego wieczora (15 marca) ok. godz. 20:30 służby ratunkowe otrzymały informację o pożarze pustostanu we Wrzosach. Na miejsce natychmiast skierowani zostali strażacy, policjanci oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Okazało się, że płonie dom jednorodzinny. Niestety w wyniku pożaru śmierć poniosła jedna osoba. 

Podczas prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych, w jednym z pomieszczeń budynku ujawniono zwłoki. Dokładne przyczyny i okoliczności zgonu oraz pożaru wyjaśni prowadzone postępowanie i zarządzona przez prokuratora sekcja zwłok – relacjonuje asp. Joanna Wiącek-Głowacz.

Pożar udało opanować się w ciągu 40 minut od przyjazdu strażaków. Cała akcja gaśnicza trwała ponad 2 godziny. Ofiarą pożaru jest najprawdopodobniej emeryt, który samotnie zamieszkiwał ten budynek.

Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Częstochowie. Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowali śledczy z Kłobucka i Krzepic oraz biegły z zakresu pożarnictwa.

fot. KPP Kłobuck
fot. KPP Kłobuck

Komenatrze

Polecamy!

Z TALLINA WRÓCIŁ Z MEDALEM. ĆWICZY W STRZELNICY SPORTOWEJ W SULMIERZYCACH

Wiktor Blada z Wolicy w gminie Kleszczów, wrócił z Mistrzostw Europy z brązowym medalem. Wywalczył go w kategorii juniorzy, wraz z dwójką kolegów, startując w konkurencji pistolet pneumatyczny na 10 m. To wielki sukces młodego pistoleciarza, na co dzień szlifującego swoje umiejętności na Strzelnicy Sportowej w Sulmierzycach.

SOŁTYSI DOCENIENI ZA TRUD I ZAANGAŻOWANIE

O tym, że sołtysi pełnią ważną rolę w życiu lokalnej społeczności nikogo przekonywać nie trzeba. Wie to również i bardzo docenia ich zaangażowanie wójt...

NIE USTĄPIŁ PIERWSZEŃSTWA, SKASOWAŁ WÓZ

Do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło 31 marca, w Pajęcznie, na skrzyżowaniu ul. Długiej z ul. Okólną. Na szczęście nikt nie odniósł...

POWOŁALI MDP I DYSKUTOWALI O ORGANIZACJI JUBILEUSZU JEDNOSTKI

W całym regionie odbywają się walne zebrania sprawozdawcze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Takowe miało miejsce także w Makowiskach, w gminie Pajęczno. Zarząd wraz z członkami...

WJECHAŁ NA TORY, GDY PODNOSIŁY SIĘ ROGATKI. ZAPŁACI WYSOKI MANDAT!

Niecierpliwość nie popłaca! Przekonał się o tym 68-letni kierowca w Oleśnie, który zignorował sygnalizator świetlny i wjechał na przejazd kolejowy, gdy podnosiły się rogatki....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ