Strona główna Wieluń UKRADŁ ALKOHOL ZA PONAD 500 ZŁ

UKRADŁ ALKOHOL ZA PONAD 500 ZŁ

Wieluńscy dzielnicowi wytypowali i zatrzymali 23-latka, podejrzanego o kradzieże sklepowe. Jego łupem padł markowy alkohol o wartości ponad 500 złotych.

28 czerwca pełniący służbę na terenie Wielunia dzielnicowi uzyskali informacje o kradzieżach, do których doszło w jednej z placówek handlowych. W przeciągu ostatnich kilku dni nieznany mężczyzna skradł osiem butelek markowego alkoholu. Straty zostały wycenione łącznie na ponad 500 zł. Złodziej zapomniał jednak o sklepowym monitoringu.

– Dzielnicowi, przeglądając zapis z kamer, szybko potwierdzili swoje przypuszczenia co do sprawcy – informuje st.asp. Katarzyna Grela, rzecznik KPP w Wieluniu.

– Był to 23-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego, dobrze znany z wcześniejszych konfliktów z prawem. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany w swoim mieszkaniu.

Sprawca usłyszał zarzut kradzieży w warunkach recydywy. W tej sytuacji grozi mu podwyższony wymiar kary, nawet do siedmiu i pół roku pozbawienia wolności.

fot.: KPP Wieluń

Komenatrze

Polecamy!

POLICJA ZNALAZŁA NARKOTYKI W JEGO AUCIE I DOMU

Działoszyńscy policjanci podczas patrolowania terenu w pobliżu stadionu piłkarskiego w Lipniku, w gminie Siemkowice, wylegitymowali 24-latka, w samochodzie którego znaleźli szklany słoik z marihuaną....

DILER ZATRZYMANY. MIAŁ PRZY SOBIE M.IN. MEFEDRON I METAMFETAMINĘ

Kryminalni z sieradzkiego wydziału narkotykowego wpadli na trop 30–latka, którego podejrzewali o nielegalny handel środkami psychoaktywnymi. Kierowca BMW przyjeżdżał na teren powiatu poddębickiego, gdzie...

LUDZIE NIE CHCĄ KOPALNI KAMIENIA POD BOKIEM

Mieszkańcy Niwisk Dolnych stanowczą sprzeciwiają się dalszemu wydobyciu kamienia z pobliskiej kopalni. Liczą, że właścicielowi nie uda się przedłużyć koncesji, ani uzyskać zmian  w...

NOWY SOR JUŻ DZIAŁA. PACJENCI OCZEKUJĄ TAKŻE NOWEGO PODEJŚCIA…

Dopiero co oddany do użytku Szpitalny Oddział Ratunkowy w Wieluniu, w nowej lokalizacji, już przyjmuje pierwszych pacjentów. Informacje o coraz wyższym standardzie wieluńskiego szpitala wywołują skrajne komentarze. Są tacy którzy bezkrytycznie doceniają starania władz powiatu i dyrekcji. Inni zaś zwracają uwagę na fakt, że najważniejsza jest kadra, a nie sprzęt czy nowe mury. Jedni i drudzy mają trochę racji, bo obie sfery są ważne, a szczególnie ta druga wymaga dużej poprawy.

HARMONOGRAM NABORÓW WNIOSKÓW NA LATA 2021-2027

Niedawno przyznano Łódzkiemu dotacje unijne w wysokości 2 mld 745 mln euro w ramach już czwartej perspektywy na lata 2021-2027. Nasz region otrzyma kwotę...
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ