Strona główna Bełchatów UKRADŁ SAMOCHÓD, ALE... ROZMYŚLIŁ SIĘ! KUPIŁ WINO NA PRZEPROSINY

UKRADŁ SAMOCHÓD, ALE… ROZMYŚLIŁ SIĘ! KUPIŁ WINO NA PRZEPROSINY

Nie warto zostawiać otwartego samochodu – zwłaszcza z kluczykami w stacyjce i pieniędzmi w schowku. Przekonała się o tym właścicielka firmy, która przyjechała sprawdzić efekty pracy swoich podwładnych. Choć kobiety nie było zaledwie przez chwilę, samochód marki Renault Kangoo wraz z przyczepką po prostu zniknął.

Do zdarzenia doszło w piątek, 28 października w godzinach popołudniowych w Bełchatowie. W schowku oprócz ważnych dokumentów znajdowało się 35 tysięcy złotych. Pokrzywdzona, gdy tylko zorientowała się, że samochodu nie ma, od razu wezwała policję.

W ciągu godziny od zgłoszenia kradzieży, policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej zlokalizowali miejsce postoju skradzionego pojazdu. W pobliżu samochodu stał 35-latek, który znany był już bełchatowskim funkcjonariuszom. W kieszeni spodni miał kluczyki od skradzionego auta.

Mężczyzna przyznał się do kradzieży i tłumaczył policjantom, że jednak się rozmyślił i zamierzał zwrócić auto właścicielowi. W tym celu kupił nawet wino w ramach przeprosin – mówi nadkom. Iwona Kaszewska.

35-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Bełchatów
fot. KPP Bełchatów

Komenatrze

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ