Strona główna z województwa UKRADŁ SPRZĘT O WARTOŚCI PONAD 2500 ZŁ. POZNAJESZ GO?

UKRADŁ SPRZĘT O WARTOŚCI PONAD 2500 ZŁ. POZNAJESZ GO?

Wszedł do sklepu i ukradł artykuły elektroniczne o łącznej wartości 2755 złotych. Teraz Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zduńskiej Woli wydał zarządzenie o publikacji wizerunku sprawcy. Poznajesz go? Zgłoś się na policję!

Opublikowanie zdjęć z monitoringu, może mieć istotne znaczenie dla dalszego postępowania. Może także doprowadzić do wytypowania sprawcy – komentuje sierż. sztab. Katarzyna Biniaszczyk.

Do kradzieży doszło 1 grudnia 2022 roku w sklepie elektronicznym na ulicy Cichej w Zduńskiej Woli. Wizerunek złodzieja zarejestrowały kamery monitoringu sklepu. Dotychczasowe ustalenia kryminalnych nie przyniosły efektów, dlatego wykrycia sprawcy, upubliczniono jego wizerunek.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub posiadają inne informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 47 845 32 47 lub dyżurnym KPP w Zduńskiej Woli – 47 845 32 11 lub 47 845 32 03 – apeluje sierż. sztab. Katarzyna Biniaszczyk.

fot. KPP Zduńska Wola
fot. KPP Zduńska Wola

Komenatrze

Polecamy!

OBYWATEL UKRAINY ODPOWIE ZA KRADZIEŻ ROZBÓJNICZĄ

Policjanci z Wielunia zatrzymali 38-letniego obywatela Ukrainy podejrzanego o kradzież rozbójniczą w jednym z miejscowych marketów. Mężczyzna próbował wynieść ze sklepu produkty drogeryjne. Teraz...

PĘDZIŁ 104 KM/H W TERENIE ZABUDOWANYM. STRACIŁ PRAWO JAZDY!

Na trzy miesiące stracił prawo jazdy 59-letni mieszkaniec Wójcina (gm. Łubnice), który w miniony weekend został zatrzymany do kontroli przez patrol kępickiej drogówki. Ponadto...

JAKOŚĆ I PROFESJONALNA POMOC – NOWA WYPOŻYCZALNIA JUŻ OTWARTA

Jeśli planujesz remont, budowę lub pracę ogrodowe, na pewno potrzebujesz odpowiedniego sprzętu. Nie każdy jednak ma własne narzędzia, a ich kupno może być kosztowne i nieopłacalne, zwłaszcza jeśli potrzebujesz ich tylko na krótki czas. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług wypożyczalni, takiej jak Perfect Dom.

MATKA Z CÓRKĄ PŁACIŁY KRADZIONĄ KARTĄ. GROZI IM 10 LAT WIĘZIENIA!

Kilka dni temu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu przyjęli zawiadomienie o kradzieży karty bankomatowej. Mężczyzna poinformował wówczas, że bank zarejestrował w międzyczasie...

NIELETNI BAWILI SIĘ W PODPALANIE PUSTOSTANÓW. STANĄ PRZED SĄDEM

Pomiędzy końcem kwietnia a pierwszą połową maja doszło w Wieluniu do serii pożarów pustostanów.  Zdarzenia miały miejsce w tej samej części miasta, na ul....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ