Strona główna Czarnożyły W CZARNOŻYŁACH ZNÓW GRALI W PING PONGA

W CZARNOŻYŁACH ZNÓW GRALI W PING PONGA

W niedzielę 15 stycznia rozegrany został Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czarnożyły Andrzeja Modrzejewskiego. Była to już 4. edycja tego turnieju, a jej miejscem hala sportowa przy tutejszej Publicznej Szkole Podstawowej.

W turnieju wzięło udział 28 pingpongistów z różnych regionów Polski. Oprócz zawodników z gminy Czarnożyły oraz powiatów wieluńskiego i pajęczańskiego, byli również tenisiści z Kłobucka, Łęki Opatowskiej, Aleksandrowa Łódzkiego, Kępna, czy Olesna. Występowali zarówno amatorzy, jak i zawodnicy biorący udział w rozgrywkach ligowych.

Turniej rozgrywany był systemem grupowo – pucharowym. Jego zasady przedstawił Damian Stępień, członek Zarządu Gminnego Zrzeszenia LZS w Czarnożyłach, a w tym dniu również sędzia główny zawodów.

Zwycięzcą został Paweł Maniak (Aleksandrów Łódzki) przed Jerzym Ciekańskim (Wola Wiązowa) i Krzysztofem Bednarkiem z Drużbic.

Dobrze zaprezentowali się gospodarze imprezy: Damian Drosiński zajął 7. miejsce, a Damian Stępień 8. Byli oni równocześnie najlepszymi zawodnikami z naszych powiatów.

Trzech najlepszych zawodników otrzymało puchary oraz nagrody rzeczowe, a zawodnicy z miejsc IV – VIII pamiątkowe medale.

Urząd Gminy Czarnożyły

Komenatrze

Polecamy!

Z TALLINA WRÓCIŁ Z MEDALEM. ĆWICZY W STRZELNICY SPORTOWEJ W SULMIERZYCACH

Wiktor Blada z Wolicy w gminie Kleszczów, wrócił z Mistrzostw Europy z brązowym medalem. Wywalczył go w kategorii juniorzy, wraz z dwójką kolegów, startując w konkurencji pistolet pneumatyczny na 10 m. To wielki sukces młodego pistoleciarza, na co dzień szlifującego swoje umiejętności na Strzelnicy Sportowej w Sulmierzycach.

SOŁTYSI DOCENIENI ZA TRUD I ZAANGAŻOWANIE

O tym, że sołtysi pełnią ważną rolę w życiu lokalnej społeczności nikogo przekonywać nie trzeba. Wie to również i bardzo docenia ich zaangażowanie wójt...

NIE USTĄPIŁ PIERWSZEŃSTWA, SKASOWAŁ WÓZ

Do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło 31 marca, w Pajęcznie, na skrzyżowaniu ul. Długiej z ul. Okólną. Na szczęście nikt nie odniósł...

POWOŁALI MDP I DYSKUTOWALI O ORGANIZACJI JUBILEUSZU JEDNOSTKI

W całym regionie odbywają się walne zebrania sprawozdawcze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Takowe miało miejsce także w Makowiskach, w gminie Pajęczno. Zarząd wraz z członkami...

WJECHAŁ NA TORY, GDY PODNOSIŁY SIĘ ROGATKI. ZAPŁACI WYSOKI MANDAT!

Niecierpliwość nie popłaca! Przekonał się o tym 68-letni kierowca w Oleśnie, który zignorował sygnalizator świetlny i wjechał na przejazd kolejowy, gdy podnosiły się rogatki....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ