Strona główna Galewice WIDZOWIE JĄ POLUBILI

WIDZOWIE JĄ POLUBILI

Ruszył drugi sezon serialu dokumentalnego telewizji WP ,,Policjanci z sąsiedztwa”. Do udziału w produkcji ponownie zaproszono Żanetę Dulską z gminy Galewice wraz z partnerem z patrolu, Andrzejem, którzy na co dzień pracują w Komendzie Powiatowej Policji w Sieradzu.  

W połowie marca br. rozpoczęła się emisja serialu dokumentalnego telewizji WP ,,Policjanci z sąsiedztwa’’. To produkcja przedstawiająca z bliska służbę policji z całej Polski, głównie z mniejszych miejscowości i miast. Służba w policji jest nie tylko interesująca podczas zatrzymywania przestępców, ale też w przypadku rozwiązywaniu mniejszych spraw. Program pokazuje mundurowych mierzących się właśnie z drobnymi problemami, jak kontrole, rozwiązujących lokalne spory, czy biorących udział w niebezpiecznych pościgach. Prezentuje pracę funkcjonariuszy oraz ich emocje, rozterki nie tylko podczas służby, ale również po jej zakończeniu. To pierwszy format telewizyjny, który przybliżył kulisy nie tylko życia zawodowego, ale też prywatnego policjantów.

Serial okazał się sukcesem, dlatego producenci zdecydowali się na jego kontynuację. Drugi sezon ,,Policjantów z sąsiedztwa” wystartował 22 września. Jedną z dwóch par, która ponownie gości na ekranach, jest Żaneta Dulska z gminy Galewice wraz z partnerem z patrolu, Andrzejem.

Na pewno udział w pierwszym sezonie to była ciekawa przygoda dla nas – podkreśla policjantka z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej w Sieradzu.

– Wrażenia są bardzo pozytywne. Taki oddźwięk daje jeszcze większą satysfakcję z wykonywanej służby. Nabraliśmy też z Andrzejem większej swobody przed kamerami, co przydało się w kolejnym sezonie. Jesteśmy sobą, niczego nie udajemy, robimy swoje.

– Ekipa, która montowała cały program, też już wiedziała na co nas stać, jacy jesteśmy, jakie mamy charaktery, poglądy na pewne tematy i my także wiedzieliśmy, na co oni zwracają uwagę – dodaje Dulska.

Po pierwszym sezonie okazało się, że Żaneta i Andrzej stali się ulubioną parą telewidzów, stąd ponowne zaproszenie do udziału w produkcji.

Dla nas to bardzo miła informacja, że ktoś chce nas dalej oglądać i, że możemy pokazać się też w drugim sezonie. To także dla nas pamiątka, bo nie każdy policjant ma taką możliwość, żeby jego pracę nagrali w tak profesjonalny sposób – zaznacza 26-letnia mundurowa, która pełni również funkcję radnej gminy Galewice.

Skutkiem ubocznym gry w serialu jest popularność, ale Żaneta przyznaje, że akurat to pozytywna sława i nie spotkała się ze złą opinią.

Jestem rozpoznawalna, nieraz w pracy podczas interwencji, czy kontroli drogowej pytają mnie, czy to ja brałam udział w tym programie. Kolega z pracy napisał, że jego córeczka jest moją fanką i prosi o moje zdjęcie z autografem – podsumowuje Dulska.

– Miałam też fajną historię na wakacjach w Turcji, gdzie jeden Polak stwierdził, że już kiedyś się widzieliśmy. Ja go nie kojarzyłam, ale dopiero po dłuższej rozmowie okazało się, że oglądał ,,Policjantów…”. Dla nas to wyróżnienie, że możemy występować w tym serialu.

Najbliższy odcinek ,,Policjantów…” już jutro o godz. 21:15 w telewizji WP.

Komenatrze

Polecamy!

POLICJA ZNALAZŁA NARKOTYKI W JEGO AUCIE I DOMU

Działoszyńscy policjanci podczas patrolowania terenu w pobliżu stadionu piłkarskiego w Lipniku, w gminie Siemkowice, wylegitymowali 24-latka, w samochodzie którego znaleźli szklany słoik z marihuaną....

DILER ZATRZYMANY. MIAŁ PRZY SOBIE M.IN. MEFEDRON I METAMFETAMINĘ

Kryminalni z sieradzkiego wydziału narkotykowego wpadli na trop 30–latka, którego podejrzewali o nielegalny handel środkami psychoaktywnymi. Kierowca BMW przyjeżdżał na teren powiatu poddębickiego, gdzie...

LUDZIE NIE CHCĄ KOPALNI KAMIENIA POD BOKIEM

Mieszkańcy Niwisk Dolnych stanowczą sprzeciwiają się dalszemu wydobyciu kamienia z pobliskiej kopalni. Liczą, że właścicielowi nie uda się przedłużyć koncesji, ani uzyskać zmian  w...

NOWY SOR JUŻ DZIAŁA. PACJENCI OCZEKUJĄ TAKŻE NOWEGO PODEJŚCIA…

Dopiero co oddany do użytku Szpitalny Oddział Ratunkowy w Wieluniu, w nowej lokalizacji, już przyjmuje pierwszych pacjentów. Informacje o coraz wyższym standardzie wieluńskiego szpitala wywołują skrajne komentarze. Są tacy którzy bezkrytycznie doceniają starania władz powiatu i dyrekcji. Inni zaś zwracają uwagę na fakt, że najważniejsza jest kadra, a nie sprzęt czy nowe mury. Jedni i drudzy mają trochę racji, bo obie sfery są ważne, a szczególnie ta druga wymaga dużej poprawy.

HARMONOGRAM NABORÓW WNIOSKÓW NA LATA 2021-2027

Niedawno przyznano Łódzkiemu dotacje unijne w wysokości 2 mld 745 mln euro w ramach już czwartej perspektywy na lata 2021-2027. Nasz region otrzyma kwotę...
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ