Strona główna Galewice WIDZOWIE JĄ POLUBILI

WIDZOWIE JĄ POLUBILI

Ruszył drugi sezon serialu dokumentalnego telewizji WP ,,Policjanci z sąsiedztwa”. Do udziału w produkcji ponownie zaproszono Żanetę Dulską z gminy Galewice wraz z partnerem z patrolu, Andrzejem, którzy na co dzień pracują w Komendzie Powiatowej Policji w Sieradzu.  

W połowie marca br. rozpoczęła się emisja serialu dokumentalnego telewizji WP ,,Policjanci z sąsiedztwa’’. To produkcja przedstawiająca z bliska służbę policji z całej Polski, głównie z mniejszych miejscowości i miast. Służba w policji jest nie tylko interesująca podczas zatrzymywania przestępców, ale też w przypadku rozwiązywaniu mniejszych spraw. Program pokazuje mundurowych mierzących się właśnie z drobnymi problemami, jak kontrole, rozwiązujących lokalne spory, czy biorących udział w niebezpiecznych pościgach. Prezentuje pracę funkcjonariuszy oraz ich emocje, rozterki nie tylko podczas służby, ale również po jej zakończeniu. To pierwszy format telewizyjny, który przybliżył kulisy nie tylko życia zawodowego, ale też prywatnego policjantów.

Serial okazał się sukcesem, dlatego producenci zdecydowali się na jego kontynuację. Drugi sezon ,,Policjantów z sąsiedztwa” wystartował 22 września. Jedną z dwóch par, która ponownie gości na ekranach, jest Żaneta Dulska z gminy Galewice wraz z partnerem z patrolu, Andrzejem.

Na pewno udział w pierwszym sezonie to była ciekawa przygoda dla nas – podkreśla policjantka z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej w Sieradzu.

– Wrażenia są bardzo pozytywne. Taki oddźwięk daje jeszcze większą satysfakcję z wykonywanej służby. Nabraliśmy też z Andrzejem większej swobody przed kamerami, co przydało się w kolejnym sezonie. Jesteśmy sobą, niczego nie udajemy, robimy swoje.

– Ekipa, która montowała cały program, też już wiedziała na co nas stać, jacy jesteśmy, jakie mamy charaktery, poglądy na pewne tematy i my także wiedzieliśmy, na co oni zwracają uwagę – dodaje Dulska.

Po pierwszym sezonie okazało się, że Żaneta i Andrzej stali się ulubioną parą telewidzów, stąd ponowne zaproszenie do udziału w produkcji.

Dla nas to bardzo miła informacja, że ktoś chce nas dalej oglądać i, że możemy pokazać się też w drugim sezonie. To także dla nas pamiątka, bo nie każdy policjant ma taką możliwość, żeby jego pracę nagrali w tak profesjonalny sposób – zaznacza 26-letnia mundurowa, która pełni również funkcję radnej gminy Galewice.

Skutkiem ubocznym gry w serialu jest popularność, ale Żaneta przyznaje, że akurat to pozytywna sława i nie spotkała się ze złą opinią.

Jestem rozpoznawalna, nieraz w pracy podczas interwencji, czy kontroli drogowej pytają mnie, czy to ja brałam udział w tym programie. Kolega z pracy napisał, że jego córeczka jest moją fanką i prosi o moje zdjęcie z autografem – podsumowuje Dulska.

– Miałam też fajną historię na wakacjach w Turcji, gdzie jeden Polak stwierdził, że już kiedyś się widzieliśmy. Ja go nie kojarzyłam, ale dopiero po dłuższej rozmowie okazało się, że oglądał ,,Policjantów…”. Dla nas to wyróżnienie, że możemy występować w tym serialu.

Najbliższy odcinek ,,Policjantów…” już jutro o godz. 21:15 w telewizji WP.

Komenatrze

Polecamy!

KŁUSOWNICY ZATRZYMANI. ZDRADZIŁY ICH… ŚLADY BUTÓW!

W minioną sobotę (3 grudnia) bełchatowska policja otrzymała informację o sarnie uwięzionej we wnykach. Zdarzenie miało miejsce w jednym z lasów na terenie gminy...

NIE WYHAMOWAŁ NA AUTOSTRADZIE. UDERZYŁ CIĘŻARÓWKĄ W POJAZDY STOJĄCE W KROKU

Na remontowanym odcinku A1 w pobliżu miejscowości Pytowice kierowca jadący ciężarówką nie dostosował stylu jazdy do warunków panujących na drodze i uderzył w stojące...

ODDALI KREW DLA CHOREJ DZIEWCZYNKI

Pajęczańscy policjanci oraz mieszkańcy powiatu pajęczańskiego 6 grudnia wzięli udział w akcji ,,Mikołajkowa zbiórka krwi”. O tym, że ratowanie życia jest priorytetem dla policjantów, udowodnili...

INSPEKCJA TRANSPORTU DROGOWEGO KONTROLUJE BUSY WIELUŃSKIEJ KOMUNIKACJI / komentarz

Gdy burmistrz zlecił obsługę komunikacji miejskiej nowej firmie, która zamiast autobusów używa do transportu busów, w mieście zawrzało. Szybko okazało się, że busy nie...

W ŚRODKU NOCY SPALIŁA SIĘ OSOBOWA TOYOTA

Hybrydowa toyota camry spłonęła w nocy z 6 na 7 grudnia w Konopnicy. Do zdarzenia doszło ok. 23:30. Wtedy to na miejsce zostali wezwani strażacy....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ