Strona główna Wieluń WIELUŃSKA MLECZARNIA Z PRESTIŻOWYM WYRÓŻNIENIEM

WIELUŃSKA MLECZARNIA Z PRESTIŻOWYM WYRÓŻNIENIEM

Tytuł wicemistrza Krajowego Ogólnopolskiego Konkursu ,,AgroLiga 2021” w kategorii firmy zdobyła Spółdzielnia Dostawców Mleka w Wieluniu.

W ogólnopolskim konkursie ,,AgroLiga”, zorganizowanym już po raz 29., nagradza się najlepszych rolników oraz przedsiębiorców działających w branży rolno-spożywczej. Eliminacje odbywały się na szczeblu wojewódzkim i krajowym.

Wśród tegorocznych laureatów znalazła się SDM w Wieluniu, której przyznano tytuł wicemistrza Krajowego Ogólnopolskiego Konkursu ,,AgroLiga 2021” w kategorii firmy.

Finałowa gala, w której uczestniczyli prezes wieluńskiej mleczarni Marek Kapica i wiceprezes Iwona Sandak, miała miejsce 27 maja w Pałacu Prezydenckim.

– Jesteście państwo najlepszymi z najlepszych, to jest rzeczywiście mistrzostwo. Te nagrody wznoszą na piedestał tych wszystkich, którzy swoją ciężką pracą budują w Polsce to, co teraz jest jeszcze ważniejsze – bezpieczeństwo żywnościowe Rzeczypospolitej – mówił podczas uroczystości prezydent RP Andrzej Duda.

Honorowym patronatem ,,AgroLigę” 2021 objęli: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Dyrektor Generalny Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Komenatrze

Polecamy!

OBYWATEL UKRAINY ODPOWIE ZA KRADZIEŻ ROZBÓJNICZĄ

Policjanci z Wielunia zatrzymali 38-letniego obywatela Ukrainy podejrzanego o kradzież rozbójniczą w jednym z miejscowych marketów. Mężczyzna próbował wynieść ze sklepu produkty drogeryjne. Teraz...

PĘDZIŁ 104 KM/H W TERENIE ZABUDOWANYM. STRACIŁ PRAWO JAZDY!

Na trzy miesiące stracił prawo jazdy 59-letni mieszkaniec Wójcina (gm. Łubnice), który w miniony weekend został zatrzymany do kontroli przez patrol kępickiej drogówki. Ponadto...

JAKOŚĆ I PROFESJONALNA POMOC – NOWA WYPOŻYCZALNIA JUŻ OTWARTA

Jeśli planujesz remont, budowę lub pracę ogrodowe, na pewno potrzebujesz odpowiedniego sprzętu. Nie każdy jednak ma własne narzędzia, a ich kupno może być kosztowne i nieopłacalne, zwłaszcza jeśli potrzebujesz ich tylko na krótki czas. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług wypożyczalni, takiej jak Perfect Dom.

MATKA Z CÓRKĄ PŁACIŁY KRADZIONĄ KARTĄ. GROZI IM 10 LAT WIĘZIENIA!

Kilka dni temu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu przyjęli zawiadomienie o kradzieży karty bankomatowej. Mężczyzna poinformował wówczas, że bank zarejestrował w międzyczasie...

NIELETNI BAWILI SIĘ W PODPALANIE PUSTOSTANÓW. STANĄ PRZED SĄDEM

Pomiędzy końcem kwietnia a pierwszą połową maja doszło w Wieluniu do serii pożarów pustostanów.  Zdarzenia miały miejsce w tej samej części miasta, na ul....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ