Strona główna Wieluń WJECHAŁA POD PRĄD I NIE CHCIAŁA WYSIĄŚĆ Z AUTA

WJECHAŁA POD PRĄD I NIE CHCIAŁA WYSIĄŚĆ Z AUTA

Z nietypowym zdarzeniem musieli sobie poradzić mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu. 53-latka na ul. Skłodowskiej- Curie  w Wieluniu wjechała pod prąd. Nie chciała opuścić pojazdu, w dodatku zabarykadowała się w nim od środka.

Jak relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu, 31 stycznia funkcjonariusze podjęli interwencję w związku z podejrzeniem popełnienia wykroczenia przez 53-letnią kierującą mercedesem.

– Kobieta   jadąc ul. 3 Maja wjechała w ulicę Skłodowskiej- Curie, nie stosując się do znaku B-2 „zakaz wjazdu” – podaje policjantka.

– Mundurowi zatrzymali kierującą do kontroli drogowej. Kobieta nie stosowała się do poleceń policjantów, zamknęła drzwi samochodu od środka i nie  chciała go opuścić.

Mundurowi na miejsce wezwali straż pożarną oraz karetkę pogotowia.

– W związku z  możliwością spowodowania zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego przez kierującą mercedesem oraz podejrzeniem, że może znajdować się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, ostatecznie wybito szybę w aucie – informuje rzeczniczka.

Przedstawiciele służb nie mogli nawiązać logicznej rozmowy z  53-latką. Medycy zdecydowali o przewiezieniu jej do szpitala.  Od kobiety pobrano również próbkę krwi, którą zabezpieczono do badań.

Komenatrze

Polecamy!

Z TALLINA WRÓCIŁ Z MEDALEM. ĆWICZY W STRZELNICY SPORTOWEJ W SULMIERZYCACH

Wiktor Blada z Wolicy w gminie Kleszczów, wrócił z Mistrzostw Europy z brązowym medalem. Wywalczył go w kategorii juniorzy, wraz z dwójką kolegów, startując w konkurencji pistolet pneumatyczny na 10 m. To wielki sukces młodego pistoleciarza, na co dzień szlifującego swoje umiejętności na Strzelnicy Sportowej w Sulmierzycach.

SOŁTYSI DOCENIENI ZA TRUD I ZAANGAŻOWANIE

O tym, że sołtysi pełnią ważną rolę w życiu lokalnej społeczności nikogo przekonywać nie trzeba. Wie to również i bardzo docenia ich zaangażowanie wójt...

NIE USTĄPIŁ PIERWSZEŃSTWA, SKASOWAŁ WÓZ

Do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło 31 marca, w Pajęcznie, na skrzyżowaniu ul. Długiej z ul. Okólną. Na szczęście nikt nie odniósł...

POWOŁALI MDP I DYSKUTOWALI O ORGANIZACJI JUBILEUSZU JEDNOSTKI

W całym regionie odbywają się walne zebrania sprawozdawcze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Takowe miało miejsce także w Makowiskach, w gminie Pajęczno. Zarząd wraz z członkami...

WJECHAŁ NA TORY, GDY PODNOSIŁY SIĘ ROGATKI. ZAPŁACI WYSOKI MANDAT!

Niecierpliwość nie popłaca! Przekonał się o tym 68-letni kierowca w Oleśnie, który zignorował sygnalizator świetlny i wjechał na przejazd kolejowy, gdy podnosiły się rogatki....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ