Strona główna Bez kategorii WŁAMALI SIĘ DO BANKOMATU W RZĄŚNI. PRZESTĘPCÓW SZUKA POLICJA

WŁAMALI SIĘ DO BANKOMATU W RZĄŚNI. PRZESTĘPCÓW SZUKA POLICJA

Policjanci poszukują sprawców kradzieży z włamaniem do bankomatu w Rząśni. A rzecz działa się w sobotę, 8 października, w godzinach nocnych. Funkcjonariusze wykonali czynności procesowe, zabezpieczyli ślady, przeprowadzili oględziny miejsca przestępstwa i ustalają sprawców oraz świadków, których proszą o kontakt.

– Istotne są spostrzeżenia osób, które 8 października, w godzinach pomiędzy 1:00 w nocy do 5:00 nad ranem przebywały lub  przejeżdżały przez miejscowość Rząśnia oraz Kiełczygłów i mogą mieć informacje, mogące pomóc w ustaleniu sprawców kradzieży z włamaniem do bankomatu w Rząśni przy ulicy Kościuszki – mówi mł. asp. Wioletta Mielczarek, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.

– Apelujemy do kierowców, którzy posiadają w swoich pojazdach videorejestratory i w tych godzinach przemieszczali się pojazdami w rejonie, w którym doszło do przestępstwa – dodaje.

Wszyscy świadkowie w tej sprawie proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pajęcznie ul. 1-go Maja 52 lub pod całodobowym numerem telefonu: 47 845 72 11 lub numerem alarmowym 112.

Komenatrze

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ