Strona główna Radomsko WŁAMANIE DO BANKU! SPRAWCA WPADŁ NA GORĄCYM UCZYNKU

WŁAMANIE DO BANKU! SPRAWCA WPADŁ NA GORĄCYM UCZYNKU

Środowej nocy (25 stycznia), oficer dyżurny radomszczańskiej komendy policji otrzymał telefon, informujący o włamaniu do jednej z placówek bankowych przy ul. Tysiąclecia. Policjanci natychmiast zareagowali i zatrzymali włamywacza podczas jego działania.

Jak się okazało na miejscu – sprawca próbował włamać się do placówki banku od tyłu budynku. Mężczyzna wybił donicą szklaną witrynę, w celu dostania się do środka. Miał nadzieje, że w ten sposób uda mu się spenetrować pomieszczenia banku. Ku jego zdziwieniu nie było tam żadnych drzwi, które  doprowadziłyby go do placówki.

Mężczyzna, szukając usilnie przejścia, uruchomił alarm, co spowodowało szybką interwencją służb. Zatrzymany 30–letni mieszkaniec gminy Kluczewsko został osadzony w policyjnym areszcie, gdzie trzeźwiał. Jak się okazało miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie – relacjonuje asp. Agnieszka Kropisz.

Choć mężczyzna był pijany, może być on pewny, że nie zostanie zwolniony z odpowiedzialności karnej za usiłowanie kradzieży z włamaniem. Za popełniony czyn grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Radomsko
fot. KPP Radomsko

Komenatrze

Polecamy!

Z TALLINA WRÓCIŁ Z MEDALEM. ĆWICZY W STRZELNICY SPORTOWEJ W SULMIERZYCACH

Wiktor Blada z Wolicy w gminie Kleszczów, wrócił z Mistrzostw Europy z brązowym medalem. Wywalczył go w kategorii juniorzy, wraz z dwójką kolegów, startując w konkurencji pistolet pneumatyczny na 10 m. To wielki sukces młodego pistoleciarza, na co dzień szlifującego swoje umiejętności na Strzelnicy Sportowej w Sulmierzycach.

SOŁTYSI DOCENIENI ZA TRUD I ZAANGAŻOWANIE

O tym, że sołtysi pełnią ważną rolę w życiu lokalnej społeczności nikogo przekonywać nie trzeba. Wie to również i bardzo docenia ich zaangażowanie wójt...

NIE USTĄPIŁ PIERWSZEŃSTWA, SKASOWAŁ WÓZ

Do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło 31 marca, w Pajęcznie, na skrzyżowaniu ul. Długiej z ul. Okólną. Na szczęście nikt nie odniósł...

POWOŁALI MDP I DYSKUTOWALI O ORGANIZACJI JUBILEUSZU JEDNOSTKI

W całym regionie odbywają się walne zebrania sprawozdawcze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Takowe miało miejsce także w Makowiskach, w gminie Pajęczno. Zarząd wraz z członkami...

WJECHAŁ NA TORY, GDY PODNOSIŁY SIĘ ROGATKI. ZAPŁACI WYSOKI MANDAT!

Niecierpliwość nie popłaca! Przekonał się o tym 68-letni kierowca w Oleśnie, który zignorował sygnalizator świetlny i wjechał na przejazd kolejowy, gdy podnosiły się rogatki....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ