Strona główna Bełchatów WYPADEK NA PROSTEJ DRODZE. DWIE OSOBY W SZPITALU!

WYPADEK NA PROSTEJ DRODZE. DWIE OSOBY W SZPITALU!

W piątkowy poranek, 21 października doszło do kolejnego groźnego wypadku samochodowego. Z nieustalonych dotąd przyczyn 39-letnia kobieta kierująca samochodem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i wjechała w przydrożne drzewa. Konieczna była interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło na drodze powiatowej. Mieszanka gminy Rusiec podróżowała od strony miejscowości Prądzew w kierunku Widawy. Na miejscu pracowały służby ratunkowe.

– Kobieta, z uwagi na obrażenia odniesione w wyniku wypadku, została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi. W tym groźnym zdarzeniu drogowym poszkodowanym został również 15-letni pasażer, który również trafił do łódzkiego szpitala –  mówi nadkom. Iwona Kaszewska.

Na miejscu przeprowadzono oględziny zdarzenia oraz zabezpieczono wszelkie ślady, które pomogą ustalić szczegółowego okoliczności i przyczyny tego zdarzenia drogowego. Mundurowi apelują, aby prędkość pojazdu dostosowywać nie tylko do obowiązujących ograniczeń, ale także do warunków drogowych i własnych umiejętności.

fot. KPP Bełchatów
fot. KPP Bełchatów

Komenatrze

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ