W piątkowy poranek, 21 października doszło do kolejnego groźnego wypadku samochodowego. Z nieustalonych dotąd przyczyn 39-letnia kobieta kierująca samochodem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i wjechała w przydrożne drzewa. Konieczna była interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Do zdarzenia doszło na drodze powiatowej. Mieszanka gminy Rusiec podróżowała od strony miejscowości Prądzew w kierunku Widawy. Na miejscu pracowały służby ratunkowe.
– Kobieta, z uwagi na obrażenia odniesione w wyniku wypadku, została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi. W tym groźnym zdarzeniu drogowym poszkodowanym został również 15-letni pasażer, który również trafił do łódzkiego szpitala – mówi nadkom. Iwona Kaszewska.
Na miejscu przeprowadzono oględziny zdarzenia oraz zabezpieczono wszelkie ślady, które pomogą ustalić szczegółowego okoliczności i przyczyny tego zdarzenia drogowego. Mundurowi apelują, aby prędkość pojazdu dostosowywać nie tylko do obowiązujących ograniczeń, ale także do warunków drogowych i własnych umiejętności.