Strona główna Sieradz WYPADEK NA TRASIE S8. 72-LATKA TRAFIŁA DO SZPITALA

WYPADEK NA TRASIE S8. 72-LATKA TRAFIŁA DO SZPITALA

Nadmierna prędkość może doprowadzić do dramatycznych w skutkach zdarzeń. Przekonał się o tym 72-letni kierowca BMW, który przez niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze uderzył w tył naczepy ciężarówki. W wyniku zderzenia ranna została pasażerka osobówki.

Do zdarzenia doszło 16 października na trasie S8 w okolicy Rzechty. Na miejscu pracowały jednostki PSP i OSP z Sieradza i Zduńskiej Woli, a także zespół ratownictwa medycznego, służba drogowa oraz sieradzka policja.

Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. 72-letnia kobieta została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu zdarzenia pracował technik kryminalistki, droga była zablokowana przez dwie godziny – mówi asp.sztab. Agnieszka Kulawiecka.

Zarówno kierowca osobówki, jak i samochodu ciężarowego nie odnieśli żadnych poważnych obrażeń. 72-latek odpowie przed sądem za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym.

fot. OSP Sieradz
fot. OSP Sieradz

Komenatrze

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ