Strona główna Gronowice NIE ŻYJE 22-LATEK! Z IMPETEM UDERZYŁ W DRZEWO

NIE ŻYJE 22-LATEK! Z IMPETEM UDERZYŁ W DRZEWO

Nadmierna prędkość na drodze po raz kolejny doprowadziła do tragedii. Dzisiejszej nocy (15 listopada) dyżurny kluczborskiej Policji otrzymał informacje o wypadku samochodowym, do jakiego doszło w Gronowicach w pow. kluczborskim. 22-latek na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad kierowanym przez siebie pojazdem i z impetem uderzył w drzewo. Mężczyzny nie udało się uratować.

Przybyłe na miejsce służby ratunkowe z zakleszczonego samochodu wydobyły kierowcę, lecz wskutek odniesionych obrażeń 22-latek zmarł. W samochodzie podróżowała również 18-letnia kobieta. Pasażerka o własnych siłach wyszła z pojazdu, nie odnosząc poważniejszych obrażeń ciała – relacjonuje asp. sztab. Dawid Gierczyk, asystent ds. prasowo – informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku.

Policyjni śledczy pod nadzorem prokuratury zabezpieczyli ślady na miejscu wypadku, jak również wykonali dokumentację fotograficzną i ustalili świadków. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego mundurowi spróbują ustalić przyczynę wypadku, jednak już teraz policja wskazuje, że powodem tragedii była najprawdopodobniej nadmierna prędkość.

Policja po raz kolejny apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności za kierownicą. Nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych, które niosą za sobą tragiczne skutki.

fot. KPP Kluczbork
fot. KPP Kluczbork

Komenatrze

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ