Strona główna Lututów Zaangażowanie zaowocowało nagrodą

Zaangażowanie zaowocowało nagrodą

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie został uhonorowany Nagrodą Gospodarczą Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS” w kategorii „Świadomi w biznesie”. Bank jest znany w lokalnym środowisku nie tylko z działań stricte biznesowych, ale również jako instytucja chętnie biorąca udział w inicjatywach lokalnych oraz akcjach charytatywnych. W swojej działalności kieruje się dbałością o środowisko. Jak sądzą przedstawiciele RBS w Lututowie, również względy pozabiznesowe sprawiły, że ich klienci chętnie oddali głos na bank, zapewniając laur.

– Nagroda „Świadomi w biznesie” jest dla nas szczególnie cenna, ponieważ jest przyznawana przez publiczność – podkreśla Justyna Polewiak, Naczelnik Wydziału Produktów, Marketingu i Klienta Korporacyjnego RBS
w Lututowie.

– Czujemy, że zostaliśmy wyróżnieni i docenieni przez naszych klientów, osoby które z nami współpracują. Dlatego możemy uznać, że jest to zasługa naszych działań. To nas motywuje do dalszej pracy, nie tylko nad jakością usług, ale również do zaangażowania w kolejne akcje charytatywne i kolejne inicjatywy podejmowane przez lokalne społeczności. Nagroda to ogromne wyróżnienie, ale też zobowiązanie, aby podejmować kolejne wyzwania i jeszcze lepiej pracować.

Celem tej kategorii jest wyróżnienie firmy, która osiągnęła równowagę pomiędzy skutecznością w biznesie,
a społeczną odpowiedzialnością. Biorący udział w głosowaniu uznali, że lututowski bank spełnia te kryteria.

Bank istnieje od 1907 r., w tej chwili zatrudnia 165 osób i to właśnie zespół jest siłą RBS w Lututowie, dzięki któremu możemy osiągać sukcesy, którym jest między innymi nagroda w kategorii „Świadomi w biznesie”. Tylko dzięki zaangażowaniu wszystkich, którzy pracują na nasze wspólne osiągnięcia – podkreśla J. Polewiak – udaje się nam osiągać sukcesy i realizować zadania.

Bank działa wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Jego sytuacja jest ustabilizowana, a osiągane wyniki pozwalają dzielić się zyskami. Dlatego RBS w Lututowie nie stroni od wsparcia finansowego inicjatyw prospołecznych, angażuje się w rozwój gospodarczy i społeczno – kulturalny regionu. Bank sponsoruje jednostki OSP, szkoły, angażuje się w różne akcje charytatywne dając wsparcie chorym dzieciom wspiera inicjatywy Fundacji np. „Dla Zdrowia” organizując akcję zbiórki żywności dla seniorów oraz wydarzenia sportowe i kulturalne.

– Jesteśmy  bankiem lokalnym, stąd się wywodzimy, jesteśmy blisko społeczeństwa, wspieramy je na tyle, na ile możemy, dzięki temu stajemy się jeszcze bardziej związani ze społecznością lokalną – podkreśla Justyna Polewiak.

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie mocno angażuje się w inicjatywy proekologiczne. W swojej ofercie przygotowują rozwiązania, które mają pomóc chronić planetę, budować świadomość wagi i konsekwencji działań przyczyniających się do właściwych wyborów tak aby nasze środowisko było czystsze i lepsze. Jednym z takich działań jest wprowadzenie do oferty produktu jakim jest kredyt EKO, dzięki któremu klienci mogą sfinansować na korzystnych warunkach EKO – inwestycje.

– Jako bank – Eko  propagujemy proekologiczne rozwiązania, promujemy elektroniczne dokumenty zamiast papierowych, zachęcamy do elektronicznej obsługi klienta poprzez elektroniczne kanały dostępu. Przelew złożony w placówce wymaga wydrukowania papierowego dokumentu, transakcje złożone poprzez Internet banking bądź aplikacje mobilne mają potwierdzenie elektroniczne. Rozpoczęliśmy proces wprowadzenia trwałego nośnika, rozwiązanie to pozwoli otrzymywać informacje i dokumenty bankowe w wersji elektronicznej, co jest wygodne, bezpieczne i  ekologiczne. Dzięki temu rozwiązaniu mamy pewność, że dokumenty dotrą do klienta bez wizyty na poczcie – wymienia naczelnik.

– Nowoczesne rozwiązania w zakresie produktów i usług oraz narzędzi informatycznych, propagowanie zdrowego trybu życia oraz działań proekologicznych to z całą pewnością jedne z głównych atrybutów naszego Banku, dlatego też oferujemy również klientom nowoczesną  usługę biometrii, dzięki której nie wydajemy plastikowych kart, a klientów identyfikujemy dzięki skanowi dłoni. Nie dość, że chronimy środowisko, to jeszcze dajemy bezpłatną, bezpieczną usługę dzięki, której można dokonywać transakcji wpłaty, wypłaty w bankomacie bez użycia karty.

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy na nasz Bank i zapraszamy do skorzystania z oferty Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie.

fot.: arch. RBS w Lututowie

fot.: arch. RBS w Lututowie

Komenatrze

Polecamy!

ON ODPOWIE ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW, ONA ZA HANDEL NIMI

Wieluńscy policjanci zatrzymali 31-latka, który miał przy sobie narkotyki. Zatrzymali również 41-letnią kobietę, która mu je sprzedawała. Oboje usłyszeli już zarzuty z ustawy o...

PACJENCI JUŻ ROZGOŚCILI SIĘ W NOWYM SKRZYDLE ZOLU-U

Pierwsi pacjenci już pojawili się w nowym skrzydle Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego, działającym przy pajęczańskim SP ZOZ-ie. Oddział wzbogacił się o dodatkowe sześć sal, 12 miejsc....

PLANY NA BOISKO MUSZĄ (NA RAZIE) ODEJŚĆ DO LAMUSA

Samorządowcy z Ostrówka zdecydowali o zmniejszeniu zakresu zadania przy boisku UMKS-u „Ostrowii” Ostrówek. Jak podkreśla wójt, Ryszard Turek, powstanie obiekt z zapleczem administracyjno-sanitarnym. Póki...

ZAATAKOWAŁA STARSZĄ KOBIETĘ. TRAFIŁA DO ARESZTU

44-latka pod wpływem alkoholu pobiła swoją 86-letnią teściową, po czym zabrała jej telefon komórkowy i uciekła. Starsza pani o sprawie powiadomiła stróżów prawa. Do...

61-LATEK MIAŁ PONAD 2 PROMILE I KIEROWAŁ

Do ujęcia pijanego kierowcy, 61-latka, doszło 29 stycznia w Wieluniu. Dalszą jazdę uniemożliwił mu świadek zdarzenia. Nieodpowiedzialny mężczyzna stanie teraz przed sądem. Około godziny 19:00...
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ