Strona główna Lututów Zaangażowanie zaowocowało nagrodą

Zaangażowanie zaowocowało nagrodą

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie został uhonorowany Nagrodą Gospodarczą Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS” w kategorii „Świadomi w biznesie”. Bank jest znany w lokalnym środowisku nie tylko z działań stricte biznesowych, ale również jako instytucja chętnie biorąca udział w inicjatywach lokalnych oraz akcjach charytatywnych. W swojej działalności kieruje się dbałością o środowisko. Jak sądzą przedstawiciele RBS w Lututowie, również względy pozabiznesowe sprawiły, że ich klienci chętnie oddali głos na bank, zapewniając laur.

– Nagroda „Świadomi w biznesie” jest dla nas szczególnie cenna, ponieważ jest przyznawana przez publiczność – podkreśla Justyna Polewiak, Naczelnik Wydziału Produktów, Marketingu i Klienta Korporacyjnego RBS
w Lututowie.

– Czujemy, że zostaliśmy wyróżnieni i docenieni przez naszych klientów, osoby które z nami współpracują. Dlatego możemy uznać, że jest to zasługa naszych działań. To nas motywuje do dalszej pracy, nie tylko nad jakością usług, ale również do zaangażowania w kolejne akcje charytatywne i kolejne inicjatywy podejmowane przez lokalne społeczności. Nagroda to ogromne wyróżnienie, ale też zobowiązanie, aby podejmować kolejne wyzwania i jeszcze lepiej pracować.

Celem tej kategorii jest wyróżnienie firmy, która osiągnęła równowagę pomiędzy skutecznością w biznesie,
a społeczną odpowiedzialnością. Biorący udział w głosowaniu uznali, że lututowski bank spełnia te kryteria.

Bank istnieje od 1907 r., w tej chwili zatrudnia 165 osób i to właśnie zespół jest siłą RBS w Lututowie, dzięki któremu możemy osiągać sukcesy, którym jest między innymi nagroda w kategorii „Świadomi w biznesie”. Tylko dzięki zaangażowaniu wszystkich, którzy pracują na nasze wspólne osiągnięcia – podkreśla J. Polewiak – udaje się nam osiągać sukcesy i realizować zadania.

Bank działa wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Jego sytuacja jest ustabilizowana, a osiągane wyniki pozwalają dzielić się zyskami. Dlatego RBS w Lututowie nie stroni od wsparcia finansowego inicjatyw prospołecznych, angażuje się w rozwój gospodarczy i społeczno – kulturalny regionu. Bank sponsoruje jednostki OSP, szkoły, angażuje się w różne akcje charytatywne dając wsparcie chorym dzieciom wspiera inicjatywy Fundacji np. „Dla Zdrowia” organizując akcję zbiórki żywności dla seniorów oraz wydarzenia sportowe i kulturalne.

– Jesteśmy  bankiem lokalnym, stąd się wywodzimy, jesteśmy blisko społeczeństwa, wspieramy je na tyle, na ile możemy, dzięki temu stajemy się jeszcze bardziej związani ze społecznością lokalną – podkreśla Justyna Polewiak.

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie mocno angażuje się w inicjatywy proekologiczne. W swojej ofercie przygotowują rozwiązania, które mają pomóc chronić planetę, budować świadomość wagi i konsekwencji działań przyczyniających się do właściwych wyborów tak aby nasze środowisko było czystsze i lepsze. Jednym z takich działań jest wprowadzenie do oferty produktu jakim jest kredyt EKO, dzięki któremu klienci mogą sfinansować na korzystnych warunkach EKO – inwestycje.

– Jako bank – Eko  propagujemy proekologiczne rozwiązania, promujemy elektroniczne dokumenty zamiast papierowych, zachęcamy do elektronicznej obsługi klienta poprzez elektroniczne kanały dostępu. Przelew złożony w placówce wymaga wydrukowania papierowego dokumentu, transakcje złożone poprzez Internet banking bądź aplikacje mobilne mają potwierdzenie elektroniczne. Rozpoczęliśmy proces wprowadzenia trwałego nośnika, rozwiązanie to pozwoli otrzymywać informacje i dokumenty bankowe w wersji elektronicznej, co jest wygodne, bezpieczne i  ekologiczne. Dzięki temu rozwiązaniu mamy pewność, że dokumenty dotrą do klienta bez wizyty na poczcie – wymienia naczelnik.

– Nowoczesne rozwiązania w zakresie produktów i usług oraz narzędzi informatycznych, propagowanie zdrowego trybu życia oraz działań proekologicznych to z całą pewnością jedne z głównych atrybutów naszego Banku, dlatego też oferujemy również klientom nowoczesną  usługę biometrii, dzięki której nie wydajemy plastikowych kart, a klientów identyfikujemy dzięki skanowi dłoni. Nie dość, że chronimy środowisko, to jeszcze dajemy bezpłatną, bezpieczną usługę dzięki, której można dokonywać transakcji wpłaty, wypłaty w bankomacie bez użycia karty.

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy na nasz Bank i zapraszamy do skorzystania z oferty Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie.

fot.: arch. RBS w Lututowie

fot.: arch. RBS w Lututowie

Komenatrze

Polecamy!

UKRADŁ PIŁĘ SPALINOWĄ I WSTAWIŁ JĄ DO LOMBARDU

44-latek ukradł pilarkę spalinową z ciągnika rolniczego. Skradziony sprzęt o wartości 2500 złotych, zlodziej wstawił do lombardu. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności. Odzyskana...

PRÓBUJĄ WYŁUDZIĆ DANE

Przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Działoszynie ostrzegają przed oszustami. Do urzędników docierają informacje od mieszkańców, którym podejrzana „fundacja” ma oferować pomoc w wypełnieniu wniosków o...

PRZYWITALI NOWY ROK KONCERTOWO

W czwartek, 29 września, w wieluńskim Kino-Teatrze Syrena odbyła się inauguracja kolejnego roku akademickiego Uniwersytetu III Wieku, działającego przy Wieluńskim Domu Kultury. Otwarcie zimowego...

WYPADEK SZKOLNEGO AUTOBUSU

Jeszcze trwają czynności policjantów na miejscu zderzenia autobusu z samochodem ciężarowym. W kraksie zostało rannych ośmioro uczniów. Na szczęście ich obrażeni nie są groźne. Jak...

STADO BYKÓW STRATOWAŁO ROLNIKA! MĘŻCZYZNY NIE UDAŁO SIĘ URATOWAĆ

Agresywne byki stratowały małżeństwo zajmujące się gospodarstwem rolnym. Na miejscu zdarzenia pracowały cztery zastępy straży pożarnej, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policja. Niestety, mimo błyskawicznej akcji służb...
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ