Strona główna Strzelce Wielkie ZAATAKOWAŁA STARSZĄ KOBIETĘ. TRAFIŁA DO ARESZTU

ZAATAKOWAŁA STARSZĄ KOBIETĘ. TRAFIŁA DO ARESZTU

44-latka pod wpływem alkoholu pobiła swoją 86-letnią teściową, po czym zabrała jej telefon komórkowy i uciekła. Starsza pani o sprawie powiadomiła stróżów prawa. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Strzelce Wielkie, 26 stycznia. Jeszcze tego samego dnia sprawczyni rozboju trafiła do aresztu.

Jak informuje rzeczniczka Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie, mł. asp. Wioletta Mielczarek, pokrzywdzona w czwartek, 26 stycznia, poinformowała dyżurnego pajęczańskiej komendy o tym, że została pobita. Sprawczynią miała być 44-letnia konkubina jej syna.

– Pokrzywdzona oświadczyła także, że kobieta zabrała jej telefon komórkowy, po czym uciekła – podaje rzeczniczka pajęczańskich mundurowych.

– Do całej sytuacji doszło na posesji pokrzywdzonej. Kobiecie na szczęście nic poważnego się nie stało, nie potrzebowała pomocy medycznej – zaznacza policjantka.

Funkcjonariusze natychmiast podjęli swoje czynności i jeszcze tego samego dnia zatrzymali 44-latkę, również mieszkankę gminy Strzelce Wielkie.
– Działała pod wpływem alkoholu – informuje mł.asp. Mielczarek.

– Nie potrafiła wytłumaczyć funkcjonariuszom swojego zachowania. Usłyszała już prokuratorskie zarzuty dotyczące rozboju.

Decyzją sądu 44-latka najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Ostatecznie trafić za kraty może na znacznie dłuższy czas, bowiem za rozbój grozi nawet do 12 lat więzienia.

Komenatrze

Polecamy!

Z TALLINA WRÓCIŁ Z MEDALEM. ĆWICZY W STRZELNICY SPORTOWEJ W SULMIERZYCACH

Wiktor Blada z Wolicy w gminie Kleszczów, wrócił z Mistrzostw Europy z brązowym medalem. Wywalczył go w kategorii juniorzy, wraz z dwójką kolegów, startując w konkurencji pistolet pneumatyczny na 10 m. To wielki sukces młodego pistoleciarza, na co dzień szlifującego swoje umiejętności na Strzelnicy Sportowej w Sulmierzycach.

SOŁTYSI DOCENIENI ZA TRUD I ZAANGAŻOWANIE

O tym, że sołtysi pełnią ważną rolę w życiu lokalnej społeczności nikogo przekonywać nie trzeba. Wie to również i bardzo docenia ich zaangażowanie wójt...

NIE USTĄPIŁ PIERWSZEŃSTWA, SKASOWAŁ WÓZ

Do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło 31 marca, w Pajęcznie, na skrzyżowaniu ul. Długiej z ul. Okólną. Na szczęście nikt nie odniósł...

POWOŁALI MDP I DYSKUTOWALI O ORGANIZACJI JUBILEUSZU JEDNOSTKI

W całym regionie odbywają się walne zebrania sprawozdawcze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Takowe miało miejsce także w Makowiskach, w gminie Pajęczno. Zarząd wraz z członkami...

WJECHAŁ NA TORY, GDY PODNOSIŁY SIĘ ROGATKI. ZAPŁACI WYSOKI MANDAT!

Niecierpliwość nie popłaca! Przekonał się o tym 68-letni kierowca w Oleśnie, który zignorował sygnalizator świetlny i wjechał na przejazd kolejowy, gdy podnosiły się rogatki....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ