Strona główna Wieluń ZAGADKOWA ŚMIERĆ 37-LATKA. PROKURATURA I POLICJA NABIERAJĄ WODY W USTA

ZAGADKOWA ŚMIERĆ 37-LATKA. PROKURATURA I POLICJA NABIERAJĄ WODY W USTA

Służby nabierają wody w usta w sprawie zgonu 37-letniego mężczyzny. Ciało denata odkrył jeden z członków rodziny w miejscu zamieszkania zmarłego. Być może do śmierci nie doszło z przyczyn naturalnych. Mogły się do niej przyczynić osoby trzecie. Oficjalnie służby jednak tego nie potwierdzają.

6 listopada, w niedzielę, w jednym z mieszkań na osiedlu Stare Sady w Wieluniu zostały odnalezione zwłoki mężczyzny.

– Wieluńscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności śmierci 37- letniego mieszkańca Wielunia, którego zwłoki znalazła rodzina w miejscu jego zamieszkania – informuje asp.  sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu.

– Ciało mężczyzny na polecenie prokuratora zabezpieczono w prosektorium i zlecona przez niego sekcja zwłok dopiero wskaże przyczyny i mechanizm zgonu.  Obecnie  wykonywane są czynności procesowe w tej sprawie – dodaje.

Mundurowa zaznacza, że w tej sprawie nie może udzielić żadnych innych informacji. Odsyła do prokuratury. Póki co rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sieradzu, Jolanta Szkilnik, nie udzieliła odpowiedzi na zadane przez dziennikarzy „Kulis…” pytania,  czy to prawda, że doszło do zabójstwa i czy w związku z tym zatrzymano już osoby, które ze sprawą mogły mieć coś wspólnego.

Komenatrze

Polecamy!

POLICJA ZNALAZŁA NARKOTYKI W JEGO AUCIE I DOMU

Działoszyńscy policjanci podczas patrolowania terenu w pobliżu stadionu piłkarskiego w Lipniku, w gminie Siemkowice, wylegitymowali 24-latka, w samochodzie którego znaleźli szklany słoik z marihuaną....

DILER ZATRZYMANY. MIAŁ PRZY SOBIE M.IN. MEFEDRON I METAMFETAMINĘ

Kryminalni z sieradzkiego wydziału narkotykowego wpadli na trop 30–latka, którego podejrzewali o nielegalny handel środkami psychoaktywnymi. Kierowca BMW przyjeżdżał na teren powiatu poddębickiego, gdzie...

LUDZIE NIE CHCĄ KOPALNI KAMIENIA POD BOKIEM

Mieszkańcy Niwisk Dolnych stanowczą sprzeciwiają się dalszemu wydobyciu kamienia z pobliskiej kopalni. Liczą, że właścicielowi nie uda się przedłużyć koncesji, ani uzyskać zmian  w...

NOWY SOR JUŻ DZIAŁA. PACJENCI OCZEKUJĄ TAKŻE NOWEGO PODEJŚCIA…

Dopiero co oddany do użytku Szpitalny Oddział Ratunkowy w Wieluniu, w nowej lokalizacji, już przyjmuje pierwszych pacjentów. Informacje o coraz wyższym standardzie wieluńskiego szpitala wywołują skrajne komentarze. Są tacy którzy bezkrytycznie doceniają starania władz powiatu i dyrekcji. Inni zaś zwracają uwagę na fakt, że najważniejsza jest kadra, a nie sprzęt czy nowe mury. Jedni i drudzy mają trochę racji, bo obie sfery są ważne, a szczególnie ta druga wymaga dużej poprawy.

HARMONOGRAM NABORÓW WNIOSKÓW NA LATA 2021-2027

Niedawno przyznano Łódzkiemu dotacje unijne w wysokości 2 mld 745 mln euro w ramach już czwartej perspektywy na lata 2021-2027. Nasz region otrzyma kwotę...
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ