Strona główna Działoszyn ZAGINĄŁ 28-LATEK Z DZIAŁOSZYNA. MATKA PROSI O POMOC

ZAGINĄŁ 28-LATEK Z DZIAŁOSZYNA. MATKA PROSI O POMOC

Dawid Skibiński, 28-letni mieszkaniec Działoszyna jest poszukiwany przez policję. Ostatni raz widziany był w Kątach Wrocławskich 15 czerwca, na stacji paliw.

Mężczyzna od jakiegoś czasu pracuje w Niemczech. 15 czerwca wyjechał busem do Achen w Niemczech. Jednak podczas postoju na stacji paliw w Kątach Wrocławskich, Dawid oddalił się w nieznanym kierunku, nie uczestnicząc w dalszej podróży i dotychczas nie nawiązując kontaktu z rodziną i bliskimi. Jego telefon jest nieaktywny.

Jak podaje strona „SOS Zaginięcia” – Dawid Skibiński w dniu zaginięcia ubrany był w niebieskie spodnie jeansowe i ciemną koszulę. Zaginiony miał przy sobie niebieską walizkę i czerwono – czarną torbę.

Zaginiony ma 170 cm wzrostu, jest normalnej budowy ciała, ma krótkie, blond włosy i piwne oczy. Na portalu społecznościowym o pomoc w odnalezieniu syna, apeluje mama Dawida.

Na tym etapie prowadzonych przez policję czynności, Komenda Policji w Pajęcznie nie będzie publikować na swojej stronie www informacji o zaginięciu mieszkańca Działoszyna.

– Potwierdzam, że poszukiwania są prowadzone, a funkcjonariusz podjęli stosowne czynności w sprawie – zapewnia sierż. sztab. Wioletta Mielczarek, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.

Każdy kto widział zaginionego po 15 czerwca lub wie gdzie teraz przebywa, proszony jest o pilny kontakt z policją, pod numerem alarmowym 112.

Komenatrze

Polecamy!

UKRADŁ PIŁĘ SPALINOWĄ I WSTAWIŁ JĄ DO LOMBARDU

44-latek ukradł pilarkę spalinową z ciągnika rolniczego. Skradziony sprzęt o wartości 2500 złotych, zlodziej wstawił do lombardu. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności. Odzyskana...

PRÓBUJĄ WYŁUDZIĆ DANE

Przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Działoszynie ostrzegają przed oszustami. Do urzędników docierają informacje od mieszkańców, którym podejrzana „fundacja” ma oferować pomoc w wypełnieniu wniosków o...

PRZYWITALI NOWY ROK KONCERTOWO

W czwartek, 29 września, w wieluńskim Kino-Teatrze Syrena odbyła się inauguracja kolejnego roku akademickiego Uniwersytetu III Wieku, działającego przy Wieluńskim Domu Kultury. Otwarcie zimowego...

WYPADEK SZKOLNEGO AUTOBUSU

Jeszcze trwają czynności policjantów na miejscu zderzenia autobusu z samochodem ciężarowym. W kraksie zostało rannych ośmioro uczniów. Na szczęście ich obrażeni nie są groźne. Jak...

STADO BYKÓW STRATOWAŁO ROLNIKA! MĘŻCZYZNY NIE UDAŁO SIĘ URATOWAĆ

Agresywne byki stratowały małżeństwo zajmujące się gospodarstwem rolnym. Na miejscu zdarzenia pracowały cztery zastępy straży pożarnej, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policja. Niestety, mimo błyskawicznej akcji służb...
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ