Strona główna Lipie ZAGINĄŁ DAWID MUSZYŃSKI, 36-LATEK Z WIELUNIA

ZAGINĄŁ DAWID MUSZYŃSKI, 36-LATEK Z WIELUNIA

Policjanci prowadzą poszukiwania 36-letniego Dawida Muszyńskiego, mieszkańca Wielunia. Zaginiony przez ostatnie kilka miesięcy przebywał na terenie Stanisławowa, w gminie Lipie.

W czwartek, 7 lipca, w godzinach rannych wyjechał z miejsca zamieszkania samochodem marki Opel Meriva nr rej. SKL 01685. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z bliskimi, nie wrócił do domu.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania osoby zaginionej proszone są o kontakt z KPP w Kłobucku telefonicznie 47 85 822 00 bądź e-mailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer alarmowy 997 lub 112.

W piątek, 8 lipca, policjanci z KPP w Kłobucku otrzymali informację o zaginięciu 36-letniego Dawida Muszyńskiego, mieszkańca Wielunia, który przez ostatnie kilka miesięcy przebywał na terenie Stanisławowa w gminie Lipie.

Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku: „Ostatni raz rodzina nawiązała kontakt z zaginionym poprzez rozmowę telefoniczną w dniu 7 lipca 2022 w około godziny 8.30, po tym jak zaginiony wyjechał z miejsca zamieszkania samochodem marki Opel Meriva nr rej. SKL 01685. Do chwili obecnej zaginiony Dawid Muszyński nie nawiązał kontaktu z bliskimi i nie wrócił do domu. Z relacji rodziny wynika, że w chwili zaginięcia Dawid Muszyński ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem typu polo z kołnierzykiem koloru granatowego, ciemne dresowe spodnie z kieszeniami na bokach, klapki skórzane ciemny brąz, prawdopodobnie posiadał przy sobie saszetkę na pasku koloru szarego z czarnymi paskami”.

Rysopis zaginieonego: Wiek z wyglądu 36 lat, wzrost 180 cm, sylwetka krępa, włosy ciemne, krótko obcięte na jeża, lekko szpakowaty, widoczne zakola, oczy niebieskie, uszy średnie, normalne, nos średni, uzębienie pełne, zarost – ogolony. Brak tatuaży, widoczne ślady na obydwu rękach na przedramieniach – lekkie blizny.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania osoby zaginionej proszone są o kontakt z KPP w Kłobucku telefonicznie 47 85 822 00 bądź e-mailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer alarmowy 997 lub 112.

fot.: archiwum policji

Komenatrze

Polecamy!

PRZEDSZKOLAKI PIŁKĘ KOPALI

W Szkole Podstawowej w Konopnicy 5 czerwca został zorganizowany Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Przedszkolaków. W zawodach wystąpiło osiem drużyn.  Pierwszą powiatową imprezę sportową dla przedszkolaków...

WIELU MIESZKAŃCÓW WIELUNIA WZIĘŁO UDZIAŁ W PROCESJI Z OKAZJI BOŻEGO CIAŁA

8 czerwca obchodzona była w tym roku w kościele katolickim Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, zwana popularnie Bożym Ciałem.  Głównym punktem obrzędowym jest...

PROCESJA BOŻEGO CIAŁA W STRÓŻY (ZDJĘCIA)

W czwartek, 8 czerwca, obchodziliśmy Boże Ciało, czyli jedno z ważniejszych świąt dla katolików. Z tej okazji w parafii św. Kazimierza w Stróży odbyła...

W ANTYRZĄDOWYM PROTEŚCIE WZIĘŁY UDZIAŁ SETKI TYSIĘCY LUDZI. NIE ZABRAKŁO MIESZKAŃCÓW ZIEMI WIELUŃSKIEJ

4 czerwca, w Warszawie, odbył się marsz, zorganizowany przez lidera opozycji, Donalda Tuska. Frekwencja prawdopodobnie zaskoczyła nawet organizatorów. W wydarzeniu wzięły udział setki tysięcy...

BYŁ NIETRZEŹWY. UDERZYŁ W LATARNIĘ ULICZNĄ

28-letni kierowca audi uderzył w latarnię uliczną znajdującą się przy ulicy Nowej w Wieruszowie. Do zdarzenia doszło w poniedziałek 5 czerwca przed godz. 23....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ