Strona główna Lipie ZAGINĄŁ DAWID MUSZYŃSKI, 36-LATEK Z WIELUNIA

ZAGINĄŁ DAWID MUSZYŃSKI, 36-LATEK Z WIELUNIA

Policjanci prowadzą poszukiwania 36-letniego Dawida Muszyńskiego, mieszkańca Wielunia. Zaginiony przez ostatnie kilka miesięcy przebywał na terenie Stanisławowa, w gminie Lipie.

W czwartek, 7 lipca, w godzinach rannych wyjechał z miejsca zamieszkania samochodem marki Opel Meriva nr rej. SKL 01685. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z bliskimi, nie wrócił do domu.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania osoby zaginionej proszone są o kontakt z KPP w Kłobucku telefonicznie 47 85 822 00 bądź e-mailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer alarmowy 997 lub 112.

W piątek, 8 lipca, policjanci z KPP w Kłobucku otrzymali informację o zaginięciu 36-letniego Dawida Muszyńskiego, mieszkańca Wielunia, który przez ostatnie kilka miesięcy przebywał na terenie Stanisławowa w gminie Lipie.

Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku: „Ostatni raz rodzina nawiązała kontakt z zaginionym poprzez rozmowę telefoniczną w dniu 7 lipca 2022 w około godziny 8.30, po tym jak zaginiony wyjechał z miejsca zamieszkania samochodem marki Opel Meriva nr rej. SKL 01685. Do chwili obecnej zaginiony Dawid Muszyński nie nawiązał kontaktu z bliskimi i nie wrócił do domu. Z relacji rodziny wynika, że w chwili zaginięcia Dawid Muszyński ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem typu polo z kołnierzykiem koloru granatowego, ciemne dresowe spodnie z kieszeniami na bokach, klapki skórzane ciemny brąz, prawdopodobnie posiadał przy sobie saszetkę na pasku koloru szarego z czarnymi paskami”.

Rysopis zaginieonego: Wiek z wyglądu 36 lat, wzrost 180 cm, sylwetka krępa, włosy ciemne, krótko obcięte na jeża, lekko szpakowaty, widoczne zakola, oczy niebieskie, uszy średnie, normalne, nos średni, uzębienie pełne, zarost – ogolony. Brak tatuaży, widoczne ślady na obydwu rękach na przedramieniach – lekkie blizny.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania osoby zaginionej proszone są o kontakt z KPP w Kłobucku telefonicznie 47 85 822 00 bądź e-mailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer alarmowy 997 lub 112.

fot.: archiwum policji

Komenatrze

Polecamy!

SIATKARSKIE ŚWIĘTO W PAJĘCZNIE

Siatkówka na najwyższym krajowym poziomie zawita w ten weekend do Pajęczna. W sobotę 8 października w hali sportowej przy ulicy Grunwaldzkiej zmierzą się zespoły...

OGIEŃ POJAWIŁ SIĘ NA PODDASZU. STRATY TO OK. 60 TYS. ZŁ

30 strażaków walczyło z pożarem poddasza w domu jednorodzinnym w Bieniądzicach pod Wieluniem. Straty oszacowano na 60 tys. zł. Do zdarzenia doszło w piątek, 30...

67-LATKA PRZYGNIÓTŁ CIĄGNIK. ROLNIK NIE ŻYJE

Mężczyzna zginął podczas prac polowych w Woli-Chojnata, w gminie Biała Rawska (woj. łódzkie). Ciągnik, którym kierował, przewrócił się i przygniótł go. Rolnik zmarł na...

UWAŻAJCIE NA OSZUSTÓW. NOWA METODA „NA WĘGIEL”

Oszuści posuwają się do coraz to nowych metod swojego działania. Za nową metodę oszustwa obrali sobie węgiel. Obecnie jest to towar drogi i deficytowy....

OBYWATELSKIE ZATRZYMANIE PIJANEGO KIEROWCY

Każdego dnia policyjne patrole zatrzymują kolejne osoby, które wsiadają za kierownicę pod wpływem alkoholu. Podobna sytuacja miała miejsce na drodze powiatowej Słok – Bełchatów. Tym razem...
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ