Strona główna Lipie ZAGINĄŁ DAWID MUSZYŃSKI, 36-LATEK Z WIELUNIA

ZAGINĄŁ DAWID MUSZYŃSKI, 36-LATEK Z WIELUNIA

Policjanci prowadzą poszukiwania 36-letniego Dawida Muszyńskiego, mieszkańca Wielunia. Zaginiony przez ostatnie kilka miesięcy przebywał na terenie Stanisławowa, w gminie Lipie.

W czwartek, 7 lipca, w godzinach rannych wyjechał z miejsca zamieszkania samochodem marki Opel Meriva nr rej. SKL 01685. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z bliskimi, nie wrócił do domu.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania osoby zaginionej proszone są o kontakt z KPP w Kłobucku telefonicznie 47 85 822 00 bądź e-mailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer alarmowy 997 lub 112.

W piątek, 8 lipca, policjanci z KPP w Kłobucku otrzymali informację o zaginięciu 36-letniego Dawida Muszyńskiego, mieszkańca Wielunia, który przez ostatnie kilka miesięcy przebywał na terenie Stanisławowa w gminie Lipie.

Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku: „Ostatni raz rodzina nawiązała kontakt z zaginionym poprzez rozmowę telefoniczną w dniu 7 lipca 2022 w około godziny 8.30, po tym jak zaginiony wyjechał z miejsca zamieszkania samochodem marki Opel Meriva nr rej. SKL 01685. Do chwili obecnej zaginiony Dawid Muszyński nie nawiązał kontaktu z bliskimi i nie wrócił do domu. Z relacji rodziny wynika, że w chwili zaginięcia Dawid Muszyński ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem typu polo z kołnierzykiem koloru granatowego, ciemne dresowe spodnie z kieszeniami na bokach, klapki skórzane ciemny brąz, prawdopodobnie posiadał przy sobie saszetkę na pasku koloru szarego z czarnymi paskami”.

Rysopis zaginieonego: Wiek z wyglądu 36 lat, wzrost 180 cm, sylwetka krępa, włosy ciemne, krótko obcięte na jeża, lekko szpakowaty, widoczne zakola, oczy niebieskie, uszy średnie, normalne, nos średni, uzębienie pełne, zarost – ogolony. Brak tatuaży, widoczne ślady na obydwu rękach na przedramieniach – lekkie blizny.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania osoby zaginionej proszone są o kontakt z KPP w Kłobucku telefonicznie 47 85 822 00 bądź e-mailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer alarmowy 997 lub 112.

fot.: archiwum policji

Komenatrze

Polecamy!

NA FERIACH ROZMAWIALI O BEZPIECZENSTWIE NAJMŁODSZYCH

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie również podczas ferii prowadzili działania prewencyjne wśród najmłodszych. Odwiedzili Dom Wczasów Dziecięcych w Głazie (gm. Galewice), gdzie...

NA AUKCJĘ DLA JASIA TRAFIŁA LITOGRAFIA ŚWIATOWEJ SŁAWY MALARZA

Zespół „Trębaczewianie” wystawił na licytację litografię znanego malarza i rzeźbiarza, Wojciecha Siudmaka. Artysta podarował swoje dzieło wiedząc, że po sprzedaży, wesprze zbiórkę dla Jasia...

BUDOWA IDZIE W EKSPRESOWYM TEMPIE

W Czerkiesach  powstaje świetlica wiejska. W odróżnieniu od innych sołectw, które decydują się zazwyczaj na skromne drewniane altany, tutejsi mieszkańcy postanowili zbudować murowany, solidny...

ARESZT DLA MŁODEGO OSZUSTA

W ubiegłą środę (25 stycznia) dyżurny bełchatowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o oszustwie, którego ofiarą padł 92-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego. Zmanipulowany przez przestępców mężczyzna spakował...

PRZEWOŻONY ŁADUNEK ZNALAZŁ SIĘ W ROWIE

Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 74 z drogą wojewódzką nr 482 w Walichnowach doszło do niecodziennego zdarzenia. 28-letni kierujący zespołem pojazdów nie zabezpieczył przewożonego...
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ